Як вибрати найбезпечніші іграшки для дітей

Як вибрати найбезпечніші іграшки для дітей

Вибір іграшок для дітей за критеріями безпеки

При розмаїтті продукції у звичайних та онлайн магазинах купити іграшку для дитини нескладно. Однак важливо пам’ятати, що не всі іграшки для дітей однаково безпечні, нешкідливі та можуть використовуватися всіма малюками. У продажу є чимало товарів, які можуть становити небезпеку здоров’ю і навіть життю дитини.

Відповідність іграшок віковій групі

Насамперед іграшки для дітей повинні відповідати віку дитини. Якщо малюкові до року можна просто купити брязкальця, то вибрати іграшку дитині старшого віку для батьків може бути проблемою. Враховувати необхідно не лише вік крихітки, а й призначення іграшки: відпочинок, дрібна моторика, розвиток творчого мислення, формування соціальних навичок та багато іншого.

Придбати іграшки для дітей, які не відповідають їхньому віку, безглуздо та марно. Деякі батьки вважають, що це прискорить розвиток малюка. Така думка докорінно невірна – дитина повинна отримувати іграшки, придатні для її віку, але з урахуванням унікальних особливостей характеру та поведінки.

За якими критеріями варто обирати іграшки

Підбирати іграшки для дітей слід за такими критеріями:

Матеріали

Іграшки для малюків мають бути виконані з екологічно нешкідливих, гіпоалергенних матеріалів. Особливо це стосується м’яких іграшок і тих, які призначені для найменших, хто любить пробувати все «на зуб».

Форма виробу

Всі ігри для розвитку малюка не повинні мати гострих кутів та ріжучих граней, наприклад, вибирати всіма улюблені кубики варто з гладкими, округленими кромками. А магазин germes.one допоможе Вам з цим.

Якість продукції

Від якості дитячих іграшок залежить здоров’я малечі. Це стосується і самого виробництва, і якості матеріалів, що використовуються барвниками, наповнювачами та оздобленням.

Поєднання кольорів

На розвиток дитини впливає як форма, так і колір виробу. Іграшки повинні бути яскравих, але не отруйних кольорів, тому що це може погано вплинути на зір та сприйняття кольору.

Звуки, що видаються

Різні звуки з іграшок сприяють розвитку малюка, але вони мають бути мелодійними та тихими, а не різкими, здатними злякати.

Наявність інструкції

Якщо купуються набори для творчості для дітей середнього віку, бажано, щоб вони були забезпечені інструкцією з користування. Це також важливо, якщо вибрати розвиваючі настільні набори чи комплекти для малювання. Якщо дитина не зрозуміє, як ними користуватися, вона втратить інтерес до них.

Наявність дрібних деталей

Для найменших дуже важливо, щоб в іграшці не було дрібних деталей, що легко відокремлюються. Це стосується таких популярних речей, як пазли, ляльки, конструктори або збірні роботи.

Реалістичність виконання

Розваги для дітей до 3 років повинні бути виконані в реалістичній манері, а не бути чудовиськами та монстрами. Реалістичні зображення людей, тварин, речей формують правильне уявлення про світ. Після 3 років фантазійні іграшки припустимі, бо вони розвивають уяву та творчий початок дитини.

Іграшки для дитини служать не просто розвагою – це спосіб пізнання навколишнього та розвитку особистості малюка.