Як вибрати оригінальні парфуми для чоловіків

Ексклюзивні парфуми є особливою розробкою та творенням парфумерів. Вони займають свою нішу і нікому її не віддадуть. Основними рисами, що відрізняє нішеву парфумерію від інших, є те, що вона випускається в обмеженій кількості, має ексклюзивні аромати, унікальну та неординарну комбінацію нот. Над такими парфумами працюють найкращі майстри, вкладаючи в них свій талант та душу. Це витвір мистецтва для найвишуканіших поціновувачів. Тому ціна такої продукції цілком виправдана.

Як вибрати оригінальні парфуми для чоловіків

Таємниці нішевої парфумерії

Чому цим парфумам вдається тримати свою нішу? Тому що для їх виготовлення дуже ретельно відбирають усі компоненти. У цій продукції ніколи не використовуються штучно створені речовини. При їх відборі враховуються навіть такі дрібниці, як місце, де росте рослина, та термін її збору. Тобто якщо, наприклад, буде потрібен аромат апельсинового дерева, то за сировиною будуть їхати до Північної Африки, а якщо буде треба есенція дерева уд, то слід планувати подорож до Індонезії. Нішеві парфумери – дуже фанатичні та закохані у свою роботу люди. Саме тому їх результат важко повторити.

Прикладом нішевих парфумів може слугувати туалетна вода для чоловіків Lalique Encre Noire for Men. Її композиція має вишуканий, мужній, духмяний деревний аромат. Він добре підходить для носіння ввечері або вдень взимку. Автором цього парфуму є Наталі Лорсон (Nathalie Lorson). До складу аромату Encre Noire входять нотки кипариса, ветіверу, а також кашеміру та мускусу. Цікавою є і історія створення флакона туалетної води — склярі взяли за основу чорнильницю Biches 1913 року.

Як вибрати оригінальні парфуми для чоловіків

Флакони — витвір мистецтва

У нішевій парфумерії важливо все, навіть флакони для неї. Усі вони ексклюзивні, мають лаконічні форми і несуть частину концепції компанії виробника. Виготовляють вироби з якісного скла темного кольору, прикрашають гравіюванням, ексклюзивною етикеткою, ручним розписом. Деякі виробники надають кожному флакону особливий номер та сертифікат. Пакуванню також приділяється достатньо уваги — для його оформлення використовують рідкісні породи деревини, коштовні метали та каміння.

Де придбати якісну парфумерію

Нішеві парфуми неможливо придбати у супермаркетах, на ринках. Вони випускаються у невеликій кількості, тому купити їх можна тільки у спеціалізованих бутіках або надійних інтернет-магазинах. Навіть рекламу такої продукції важко побачити, адже ці парфуми не потребують широкої рекламної кампанії.

Наразі для того, щоб придбати селективні парфуми, не треба відвідувати бутіки Франції або Італії. Їх можна замовити онлайн. Головне — обрати надійного продавця, який немає справ з підробками. Прикладом такого підходу може слугувати компанія Notino, що вже 10 років працює на європейському ринку і має понад 500 тис. клієнтів.

Notino входить до Асоціації електронного бізнесу та інших європейських організацій, що гарантує клієнтам високий рівень сервісу і якості продукції. Саме тому, купуючи продукцію в цій компанії, можна бути абсолютно впевненим в її якості.