Як підібрати кольори для чоловічого вбрання

Зазвичай, більшість чоловіків твердо переконані, що вміння гарно вдягатися стосується лише жінок, а чоловікам не варто перейматися тим, щоб одягатися в певному образі чи мати стильний лук. Однак навчитися правильно поєднувати кольори — далеко не зайва навичка. Сучасна людина має прагнути створити цілісний, гармонійний образ, який буде радувати око, відповідати настрою, ситуації та розповідати оточенню, хто ви є або ким хочете бути. І колір є одним з найважливіших аспектів індивідуального стилю. Він може підкреслити особистість, настрій, а також гармоніювати з типом шкіри, волосся та очей. Занурмося трохи глибше в основ поєднання кольорів та дізнаймося, як чоловіки можуть змішувати й поєднувати кольори свого одягу.

Як підібрати кольори для чоловічого вбрання

Основи поєднання кольорів

Якщо ви хочете створити стильний образ, спочатку визначте основний колір для вашого гардероба. Зазвичай таким базовим кольором служить той, що використовується для костюма, сорочки або піджаку. Обравши його, ви легше визначите інші кольори для доповнення. На початку варто обирати нейтральні, ахроматичні кольори, такі як чорний, сірий, білий, коричневий, темно-синій або навіть темно-оливковий. Вони ідеально підходять як основа, оскільки їх легко і безпечно поєднувати з іншими, більш яскравими кольорами.

Нейтральні кольори мають велику силу. Синій, білий, сірий, коричневий та оливковий — це комбінація, що завжди має стильний і гармонійний вигляд. Зверніть увагу на вугільний або темно-сірий відтінки, які можуть допомогти взаємодіяти іншим кольорам з вашого гардероба. Також важливо дотримуватися правила трьох кольорів: якщо ви використовуєте понад три кольори у своєму образі, може виникнути важкість у досягненні гармонії між ними, особливо якщо всі ці кольори яскраві та конкурують між собою за увагу.

Розставляємо акценти

Чоловічий гардероб, хоч і обмежений у виборі речей, може стати особливим завдяки вмілому акцентуванню. Вдало розставлені акценти дозволяють розбавити монотонність відтінків і надати вашій зовнішності більше життєвості в очах оточення. Для досягнення визначального акценту можна використовувати різноманітні деталі: шарф, краватку, бутоньєрку, кишенькову хустинку, ремінець від годинника, сонцезахисні окуляри чи навіть шкарпетки. Наприклад, до куртки Puma темно-сірого кольору, яку можна купити за посиланням https://prm.com/ua/m/puma/vin/odyag/kurtky, чудово пасуватиме жовта вельветова кепка Helly Hansen. Головне правило вибору акцентів — вони мають гармонійно доповнювати інші елементи вашого вбрання, не конфліктувати й взаємодіяти між собою.

Поговоримо про колір обличчя

Важливо гармонійно поєднувати кольори в чоловічому гардеробі, особливо з урахуванням природного кольору обличчя. Мета вибору вбрання — виділити риси обличчя та надати їм виразності. Чоловіки, зазвичай, не приділяють достатньо уваги тому, як кольори одягу пасують їхньому кольору шкіри.

Жінки перед покупкою завжди перевіряють перед дзеркалом, який вигляд має одяг у поєднанні з їхнім кольором шкіри, обличчя, волосся. Саме тому вони можуть переміряти одразу кілька суконь одного фасону різних кольорів, і в кожній сукні жінка матиме абсолютно інший вигляд. Те саме пропонуємо робити й чоловікам. Ніколи не соромтеся брати на примірку одразу кілька светрів або сорочок різного кольору. Для розуміння того, які кольори підходять до природного кольору обличчя, слід враховувати ступінь контрасту між бровами, волоссям та шкірою. Виділяють три основних типи контрастності: високий, середній та низький.

Для високого контрасту варто обирати максимальний контраст, наприклад, чорну краватку з білими смужками. Для низького контрасту — мінімально контрастні поєднання, щоб не привертати зайву увагу. Важливо забезпечити баланс між кольором обличчя та одягом.

Середній контраст відкриває більше можливостей для вибору кольорів одягу, оскільки різні відтінки гармонійно поєднуються з кольором обличчя. Також слід враховувати колір очей при виборі гардероба. Якщо у вас саме такий тип обличчя, то ви сміливо можете вибирати яскраві футболки та бейсболки Helly Hansen в інтернет-магазині PRM.com https://prm.com/ua/m/helly-hansen.

І пам’ятайте, що найважливіше — це створення цілісного образу, який відзначає ваші найкращі якості та надає елегантності й привабливості. Правильно поєднані кольори, тканини та візерунки роблять чоловічий гардероб більш різноманітним. Враховуйте також контекст ситуації та дотримуйтеся збалансованого підходу при виборі кольорів та тканин для створення елегантного образу в будь-якому випадку.