Як виглядає ортопедичне взуття для дітей? – Olvi.ua

Сьогодні дитяче ортопедичне взуття – це тренд. Воно потрібно як для лікування серйозних проблем зі стопами, так і у якості профілактики таких недугів. Але далеко не всі моделі, про які виробники заявляють як “ортопедичні”, є саме такими. Як батькам це визначити самостійно? Розбираємось, яким має бути ортопедичне взуття для дітей.

Як виглядає ортопедичне взуття для дітей? - Olvi.ua

Які позначки мають бути на ортопедичному взутті?

Здавалося б, чим відрізняється ортопедичне взуття від звичайного, на перший погляд? Більшість батьків, напевно, не побачать різниці. Але вона є. Перш за все, на дитячому ортопедичному взутті на підошві, етикетці або коробці ставлять логотип “Orthopedic”. Він позначає, що модель була розроблена з ортопедичними аспектами тієї чи іншої патології опорно-рухового апарата для покращення комфорту та підтримки ніг.

Ще одним фактором, як відрізнити ортопедичне взуття від звичайного, є наявність інформації про догляд за виробом і щодо його зберігання. Бо дотримання цих рекомендацій гарантує збереження ортопедичних властивостей моделі.

Щоб батькам не доводилось довго шукати, якої фірми ортопедичне взуття, ця інформація повинна бути зазначена на етикетці або коробці. Це дуже важливо, бо це дає можливість перевірити, чи дійсно виробник випускає спеціалізовані моделі, наявність сертифікатів і відзнак, відгуки покупців.

Ортопедичне дитяче взуття: особливості

Як виглядає ортопедичне взуття для дітей? - Olvi.ua

Отже ви вирішили купити дитині ортопедичне взуття. Як розпізнати його? Бо наявність логотипа та сертифікатів ще не є гарантією. Тому перш за все слід проконсультуватись в ортопеда. Він проведе діагностику дитини та розкаже, яким буває дитяче ортопедичне взуття. Після поставленого діагнозу ортопед порадить, модель якого типу треба вибирати:

  • профілактичну;
  • лікувально-профілактичну;
  • лікувальну.

Кожен з цих видів ортопедичного взуття має такі ключові характеристики, помітні на перший погляд:

  1. Високий, щільний та комфортний задник. Він забезпечує надійну фіксацію суглобів і хрящів.
  2. Невеликий каблук. Потрібен для правильного формування стопи та підтримки постави.
  3. М’яка та гнучка підошва. Це забезпечить легкий рух, але водночас і належну підтримку.
  4. Круглий широкий носок. Пальці дитини не здавлюватимуться.
  5. Натуральні матеріали для верху. Потрібні для комфорту та вентиляції.
  6. Устілка і/або супінатор. Потрібні для профілактики чи лікування деформацій стопи.

Це доволі простий перелік, по яким критеріям ортопедичне взуття можна відрізнити від звичайних моделей.

Яке ортопедичне взуття краще для дітей?

Відповідь на це питання проста – комфортне, стильне та яке відповідає всім умовам, переліченим вище. Ось яке має бути ортопедичне взуття дитяче. Такі моделі можна знайти в онлайн-каталозі магазина Olvi. Тут є якісне взуття ортопедичне для дітей від перевірених ортопедичних брендів за доступними цінами та на будь-який сезон. Також у магазині можна знайти й інші види медичних товарів, наприклад, подушка ортопедична для немовлят. Подбайте про дитяче здоров’я вже сьогодні!

За матеріалами: https://olvi.ua/ua/