Лупа – Як користуватися оліями для волосся проти лупи?

Чи часто ви думали розлучитися зі своїми чудовими чорними вбраннями через лусочки лупи? Щоразу, коли хтось із салону доглядає за вашим волоссям або друг помічає, що ваша шкіра голови лущиться, чи пояснюєте ви, що не можете позбутися лупи, незважаючи на всі зусилля?

Якщо всі ваші спроби вилікувати лупу виявилися марними, це, ймовірно, тому, що ви ще не зрозуміли, що саме її викликає і чого вам слід уникати в догляді за волоссям. Отже, ми тут для вашого порятунку. Прокрутіть вниз, щоб ознайомитися з різними методами лікування та профілактики.

Що таке лупа?

Лупа - Як користуватися оліями для волосся проти лупи?

Лупа – це крихітні білі пластівці на шкірі голови, які зазвичай падають і на плечі. Ці білі пластівці — не що інше, як мертві клітини шкіри. Шкіра голови з лупою може іноді відчувати свербіж, сухість і червоність.

Якщо ви думали, що лупа завжди є результатом поганого догляду за волоссям, можливо, ви помилялися. Це може бути наслідком сухої погоди, фарбування волосся чи інших засобів для догляду за волоссям, які можуть реагувати на шкіру голови та викликати лусіння. Пропуск миття волосся, коли у вас є лупа, може погіршити стан через накопичення мертвих клітин шкіри.

Це також може бути викликано розмноженням грибка на жирі або шкірному салі на шкірі голови. Лупа може бути на піку взимку, а також може з’явитися під час стресу чи втоми.

Чи шкідлива олія для лупи?

Хоча деякі люди з лупою повністю уникають змащування волосся жиром, інші роблять навпаки. Відомо, що масло у вашому волоссі притягує більше бруду та змішується з наявною лупою, викликаючи свербіж. Але якщо не змащувати волосся, шкіра голови може стати сухою.

За словами експертів з догляду за волоссям, ідея полягає в тому, щоб знайти золоту середину. Раз на тиждень змащуйте волосся маслом і через кілька хвилин змивайте м’яким шампунем. Не виходьте на вулицю з маслом у волоссі, оскільки воно може притягнути весь пил. Змащуванням волосся маслом допомагає посилити кровообіг шкіри голови та живить пасма волосся. Він також зволожує шкіру голови, оскільки схильна до лупи шкіра голови зазвичай дуже суха.

Однак одні тільки масла не можуть впоратися з лупою. Деякі олії містять інгредієнти, які можуть допомогти боротися з грибком, який викликає лупу. Тому важливо знайти масло, яке може бути ефективним проти вашої лупи.

Яка найкраща олія для волосся проти лупи?

Ідеальне масло для волосся проти лупи повинно

 • Збалансуйте виділення жиру або шкірног сала на шкірі голови
 • Підтримуйте баланс pH шкіри голови
 • Надають зволожуючу та охолоджуючу дію на шкіру голови
 • Містить антимікробні інгредієнти для боротьби з лупою

Шукайте олії з легкою текстурою, не липкі та не містять хімікатів. Натуральні інгредієнти добре справляються з лупою.

 Поєднання олії кокоса, евкаліпта, лимона, соняшнику та мигдалю допомагає боротися з лупою та живить шкіру голови. Ще одне гарне поєднання – це гірчичне, кунжутне і масло чайного дерева. Крім того, комбінація арганової олії та абрикосової олії також допомагає в лікуванні лупи з часом.


Як наносити олію для волосся проти лупи?

Лупа - Як користуватися оліями для волосся проти лупи?

 • Візьміть кілька крапель олії в долоні.
 • Втирайте олію в шкіру голови кінчиками пальців.
 • Для досягнення найкращих результатів залиште його на три години до ночі.
 • Змити м’яким шампунем.Примітка:


Ваше волосся не потребує стільки жиру, скільки ваша шкіра голови. 


Не змащуйте волосся жиром, оскільки ви в кінцевому підсумку використовуєте більше шампуню, щоб позбутися його. 


Крім того, додаткова кількість шампуню може спричинити подальшу сухість.


Що не можна робити після змащування?

 • Уникайте розчісування волосся відразу після змащення, оскільки воно може ламатися.
 • Ваша шкіра голови розслаблена після того, як ви змастили волосся. Забороняється робити тугі зачіски після змащування, оскільки це може призвести до ламкості.
 • Уникайте шарування з іншими засобами для волосся. Ви ж не хочете вливати хімічні речовини у волосся відразу після змащування.
 • Тримайтеся подалі від термічної укладки відразу після. Ненадовго дозвольте вашій шкірі голови та волоссю пожинати користь від змащення.

Що перевірити, перш ніж купувати олії проти лупи?

Масляні екстракти розмарину, німу, камфори, пажитника та чайного дерева мають антимікробну дію. Шукайте чисті масла, а не ті, які можуть містити добавки. Нерафінована оливкова олія першого віджиму добре справляється з лупою. Такі інгредієнти, як вітамін Е можуть мати заспокійливу дію на шкіру голови.

Уникайте бутильованого гідроксіанізолу, звичайного інгредієнта кокосової олії. Це канцероген. Також уникайте ароматизаторів в оліях, оскільки вони можуть погіршити стан шкіри голови, викликаючи подразнення.

Коли звернутися до лікаря?

Якщо ви деякий час користувалися оліями та шампунями для волосся проти лупи, а потім розчарувалися результатами, настав час відвідати дерматолога. Ви також можете уточнити у свого лікаря, якщо

 • Ваша шкіра голови почервоніла або запалена.
 • У вас страшенно випадає волосся (втрата 50-100 пасом на день – це нормально).
 • Ви маєте червоний висип на інших частинах тіла.

Висновок

Лупа не є ані заразною, ані шкідливою. Але для більшості з нас це косметична проблема. Отже, розуміння правильної причини вашої лупи та використання суміші трав’яних олій може допомогти впоратися з нею. Ви також повинні уникати хімічних речовин, щоб уникнути загострення проблеми з лупою. Сподіваємось, ви знайдете засіб у всіх вищезгаданих інгредієнтах проти лупи. Зверніться до лікаря, якщо жодне з рішень не допоможе вам.