Саліцилова кислота – як користуватися саліциловою кислотою проти прищів

Шукаєте інгредієнт, який вирішить вашу проблему з прищами? Саліцилова кислота може бути вашою відповіддю.

Більшість засобів проти прищів містять саліцилову кислоту як основний інгредієнт. Він має потенціал для лікування акне легкого та середнього ступеня тяжкості. Однак важливо використовувати цей інгредієнт правильно. Читайте далі, щоб дізнатися про користь саліцилової кислоти для шкіри, її застосування та побічні ефекти.«Склади саліцилової кислоти виявилися добре переносимими та ефективними для зменшення кількості вугрів під час використання продукту»,

Що таке саліцилова кислота і як вона діє на шкіру?

Саліцилова кислота - як користуватися саліциловою кислотою проти прищів

Саліцилова кислота належить до групи хімічних ексфоліантів під назвою бета-гідроксикислота. Його отримують з кори дерева верби. Перш ніж ми поговоримо про те, як саліцилова кислота діє на вашу шкіру, важливо зрозуміти, чому ваша шкіра потребує хімічного ексфоліанта.

Ваша шкіра контактує з мікробами, бактеріями, сміттям тощо. Крім того, масло очитку, яке виробляє ваша шкіра, і мертві клітини шкіри, які вона виділяє, залишаються на поверхні шкіри. Усе це, як правило, закупорює пори шкіри та призводить до появи прищів. Ось чому вашій шкірі потрібен хімічний ексфоліант, щоб глибоко очистити пори шкіри, щоб зменшити кількість прищів і запобігти появі прищів у майбутньому.

Старший керівник із розробки продуктів у SkinKraft, Абхішікта Хаті, каже: «Саліцилова кислота, будучи бета-гідроксикислотою, працює як чудовий пілінг, видаляючи весь бруд і мертві клітини шкіри, що накопичуються на шкірі. Цей м’який відлущувальний засіб діє на прищі легкого та середнього ступеня тяжкості, очищаючи пори, роблячи шкіру менш схильною до появи прищів».

Саліцилова кислота продається у вільному продажу в різних формах, таких як миючі засоби, сироватки, тоніки та маски-пілінги. Усі продукти переважно рекомендовані для жирної та схильної до вугрів шкіри.


Які переваги саліцилової кислоти?

1. Видаляє надлишок жиру

На відміну від інших хімічних ексфоліантів, саліцилова кислота є маслорозчинною. Таким чином, він може відлущити слизову оболонку шкіри та видалити накопичення жиру. Воно проникає глибоко в пори шкіри та послаблює засмічений шкірний жир. Насправді саліцилова кислота вважається найефективнішою порівняно з іншими доступними інгредієнтами для зменшення накопичення жиру.

Крім того, це кератолітик і стимулює клітинний обмін для покращення текстури шкіри. Таким чином зменшується тьмяність і шорсткість вашої шкіри, і ви отримуєте здорову, сяючу шкіру.

2. Зменшує чорні та білі вугри

Саліцилова кислота – це засіб для пілінгу, який використовується для відлущування шкіри. Він видаляє мертві клітини шкіри та прискорює омолодження шкіри. Він працює як десмолітик, який роз’єднує зв’язки між корнеоцитами, тобто клітинами, що утворюють зовнішній шар шкіри. Відлущуючись за своєю природою, він видаляє мертві клітини шкіри та очищає чорні та білі вугрі.

3. Запобігає виникненню прищів

Саліцилова кислота не тільки видаляє наявні прищі, але й запобігає появі вугрів у майбутньому. Це допомагає підтримувати пори вашої шкіри чистими, щоб на поверхні вашої шкіри не з’явилися прищі. По суті, це зупиняє мертві клітини шкіри та бактерії, що викликають прищі, гніздитися в порах шкіри. Оскільки бактеріям, що викликають прищі, некомфортно жити в кисневому середовищі, вони процвітають у закупорених порах шкіри далеко від доступу кисню. 

4. Зменшує запалення

Саліцилова кислота має протизапальні властивості, які зменшують запалення шкіри, викликане висипанням вугрів. Це прискорює процес загоєння шкіри. Він також заспокоює роздратовану шкіру. Крім того, місцеве застосування саліцилової кислоти часто пропонується при запаленні псоріазу.


Як застосовувати саліцилову кислоту для обличчя?

Саліцилова кислота - як користуватися саліциловою кислотою проти прищів

Візьміть кількість засобу розміром з горошину, який ви використовуєте, і нанесіть його на все обличчя. Уникайте чутливих зон, таких як очі та губи. Застосування більшої кількості, ніж рекомендована, не принесе додаткової користі, швидше за все, це може подразнити шкіру.

Не тріть шкіру після нанесення. Будучи хімічним ексфоліантом, саліцилова кислота не потребує втирання. Інгредієнт діє сам по собі, видаляючи надлишок шкірного жиру, мертві клітини шкіри та всі забруднення з вашої шкіри. Тільки фізичні ексфоліанти потрібно втирати в шкіру.

Нехай саліцилова кислота вбереться у вашу шкіру та зробить свою роботу.

Використовуйте зволожуючий крем і сонцезахисний крем як подальшу процедуру. Він збалансує сухість, викликану саліциловою кислотою, і захистить вас від сонця.
Форма саліцилової кислоти


Відсоток


Використання


гель


0,5-5%


Один раз на день


Рішення


0,5–2%


Один-тричі на день


Лосьйон


1–2%


Один-тричі на день


Мазі


3–6%


Як зазначено на упаковці

Як саліцилова кислота взаємодіє з іншими інгредієнтами?

Оскільки саліцилова кислота може викликати легке подразнення, настійно рекомендується використовувати її разом із заспокійливими інгредієнтами, такими як верболист канадський.

Саліцилова кислота погано поєднується з іншими відлущувальними інгредієнтами. Краще використовувати один ексфоліант шкіри за раз.

Чи є побічні ефекти саліцилової кислоти?

Саліцилова кислота має репутацію, що викликає сухість шкіри. Ось чому експерти з шкіри рекомендують його людям з жирною шкірою та шкірою, схильною до вугрів. Люди з сухою шкірою, чутливою шкірою та шкірою, схильною до екземи, можуть зіткнутися з проблемами шкіри, якщо вони використовують саліцилову кислоту. Вони можуть помітити подразнення шкіри, сухість і лущення, відчуття печіння тощо. Але легке подразнення після нанесення продукту є поширеним побічним ефектом, з яким стикається майже кожен.

Також обов’язковим є релігійне використання сонцезахисного крему при використанні саліцилової кислоти в будь-якій формі. Оскільки відлущування стоншує шкіру, а нові клітини стають дуже чутливими до ультрафіолетових променів»Тест із застосуванням саліцилової кислоти є обов’язковим. 


Нанесіть невелику кількість саліцилової кислоти на лоб, який є найтовстішою частиною обличчя. 


Після використання, якщо ви не відчуваєте роздратування або дискомфорту протягом принаймні 24 годин, це означає, що продукт безпечний для використання.


Кому не можна використовувати саліцилову кислоту?

1. Якщо у вас є рани на шкірі або такі шкірні захворювання, як екзема та атопічний дерматит, утримайтеся від використання саліцилової кислоти.

2. Дітям не можна використовувати саліцилову кислоту, оскільки їхня шкіра надзвичайно ніжна та чутлива. Він поглинає інгредієнти з більшою швидкістю, ніж шкіра дорослої людини, що призводить до дискомфорту, подразнення та опіків шкіри.

3. Вагітним жінкам і годуючим матерям перед застосуванням продукту рекомендується проконсультуватися з лікарями щодо ризиків і побічних ефектів.

Чи можна використовувати саліцилову кислоту щодня?

Так, саліцилову кислоту у вигляді сироваток, тоніків тощо можна наносити щодня. Але використовуйте його, лише якщо ваша шкіра відчуває себе комфортно та не подразнюється внаслідок використання. Експерти по догляду за шкірою рекомендують починати з використання лише раз на день. Якщо ваша шкіра дозволяє, збільште частоту до двох разів на день. Якщо ви занадто багато перебуваєте на сонці щодня, нанесіть саліцилову кислоту на ніч для кращих результатів.

Скільки часу потрібно для дії саліцилової кислоти?

Саліцилова кислота не дасть вам жодного нічного дива. Щоб отримати видимі результати на вашій шкірі, потрібно щонайменше чотири-шість місяців використання. Якщо ви шукаєте негайних результатів, то саліцилова кислота може не служити меті. Незважаючи на час, саліцилова кислота забезпечує довгостроковий ефект.

Висновок

Саліцилова кислота – це хімічний ексфоліант, який видаляє з вашої шкіри надлишок шкірного сала, мертві клітини шкіри та бактерії, що викликають прищі. Разом зі зменшенням акне, він покращує текстуру вашої шкіри. Але є кілька речей, які ви повинні мати на увазі, використовуючи будь-який продукт, що містить саліцилову кислоту.

Рекомендоване дозування саліцилової кислоти допоможе вам підтримувати здорову практику. Крім того, чи буде продукт корисним для вас чи ні, залежить від типу вашої шкіри. Люди з жирною шкірою отримують багато переваг від саліцилової кислоти, а люди з чутливою шкірою можуть відчувати подразнення шкіри.