Класичні обручки – моделі поза трендами і часом

Ювелірні вироби запропоновані у величезному асортименті. Вибір постійно збільшується тому що з’являються нові тренди, міксуються стилі, удосконалюються дизайни та техніки роботи з коштовними матеріалами. Але класику ювелірного жанру ніхто не відміняв.

І особливо популярні у такому виконанні обручки. Це не дивно, ці прикраси мають бути поза модою і часом. А що може протистояти трендам і часу – тільки класика. Тому якщо ви хочете придбати прикраси, які і через багато років буду актуальними – ваш вибір класичні обручки. Консультанти УкрЗолото підкажуть, які бренди пропонують такі вироби у свої колекціях і допоможуть визначитися з моделями. Бо виявляється, класика класикою, але різноманіття існує і немале.

Класика – це стильно

Якщо ви думаєте, що слово класичний обов’язково означає одноманітний, простий чи нудний, ви помиляєтеся. Достатньо оцінити запропоновані моделі обручок за допомогою фото, щоб переконатися, класичні обручки – це справжні феєрія кольорів і навіть декорів.

Отже, що відрізняє класичні обручки? Перше – це форма. Прикраси у цьому стилістичному виконанні можуть бути тільки у вигляді кола. Так це може бути коло плоске або випукле, з плавними (опуклими) краями чи чіткими, але все-рівно, це коло. Тобто жодних корон, шайб, ланцюжків… тільки коло. Ще одна особливість класичності – ідентичність моделей в плані дизайну і декору і для нареченої, і для нареченого. Щодо металу, то може використовуватися:

  • Золото;
  • Срібло;
  • Платина.

Навіть допускаються різні сплави що впливає на колір, та використання покриттів. Так золоті обручки можуть бути у червоній гамі, жовтій, рожевій. Популярністю користуються обручки класичні з білого золота. Вигляд у них супер стильний і крім того такі моделі відрізняються безпечністю для людей з чутливою шкірою. До речі, родієве покриття, яке додає золоту білого кольору, використовується і при роботі зі сріблом. А оскільки класичні обручки в сріблі – теж не рідкість, то і прикраси з родієвим покриттям в цих серіях представлені.

Щодо декоративного оформлення – воно мінімальне або нульове. Це ж класика, а класика – це мінімалізм. Але якщо ви хочете обручку з діамантом, чому ні. Що може бути класичніше ніж діаманти? Тільки діаманти на фоні золота або срібла чи платини. Інша справа що декоративне оформлення буде лаконічним. До речі, дуже часто використовується гравіювання.

Класичні обручки – моделі поза трендами і часом

Але написи, як правило, наносяться на внутрішній стороні обручок. Що пишуть? Імена наречених, клятви вірності, освідчення в коханні.

Цінова політика мануфактур відрізняється в залежності і від самого бренду, і від таких параметрів, як метал, який використовується, вага виробу та його декор. Але як показує практика, і консультанти UkrZoloto з цим згодні, саме наявність великого асортименту і широкого цінового діапазону зробити обручки класичні доступними для всіх кому до смаку цей стиль. До речі, це вдалий вибір, бо класичні обручки поза трендами, не бояться ані модних віянь, ані часу.