У God of War: Ragnarok з’являться нові нищівні щити

У God of War: Ragnarok зявляться нові нищівні щити

Видання Game Informer поспілкувалося з дизайнерами екшену God of War: Ragnarok Міхіром Шетом та Денні Йе, які протягом 17 років займаються ігровою серією, відповідаючи за бойову систему. В інтерв’ю розробники розповіли, які зміни чекають на гравців у майбутньому Ragnarok, і пообіцяли безліч нових способів і стратегічних прийомів для битв з ворогами.

Нововведення торкнулися мечів Хаосу та сокири Левіафан, які тепер оснащені стихійними атаками — Frost Awaken та Whiplash. Клинки атакуватимуть льодом, а сокира – вогнем. Активувати їх можна буде за допомогою трикутника. Нові можливості дозволять Кратосу або заморожувати ворогів, або спопеляти їх.

Також герой зможе скористатися новими щитами – Dauntless Shield (Щит Безстрашності) та Stonewall Shield (Щит «Кам’яна стіна»). Щит Безстрашності в процесі битви загорятиметься червоним кольором, попереджаючи гравця, і дозволить Кратосу завдати ворогу нищівного удару. Щодо «Кам’яної стіни», то цей щит поглинатиме кінетичну енергію, а потім дозволить гравцеві пустити імпульс, який збиває найближчих супротивників з ніг. Щоб скористатися «Кам’яною стіною», Кратосу доведеться вдарити щитом по землі. Сама гра вийде на консолях PlayStation 9 листопада.