Прокат авто в Києві: зручність, на яку ви заслуговуєте

Зламався автомобіль, коли він терміново потрібен? Або приїхали поїздом в Київ, а треба поїхати за місто? Тоді вам потрібно взяти авто на прокат в компанії Nars Cars https://narscars.com.ua/kiev-r2. Це найзручніший та доступний спосіб отримати автомобіль на необхідний термін. При чому вибір класу та марок просто вражає. Незалежність від таксі та громадського транспорту, свобода вибору маршрутів та швидкості. Ось, за що клієнти обирають прокат.

Прокат авто в Києві: зручність, на яку ви заслуговуєте

Хто основні клієнти прокату

Прокатом автомобілів в Києві користуються люди різного віку, професій і достатку. Але найчастіше звертаються:

 • Туристи, які приїжджають до Києва. Вони часто беруть авто на прокат, щоб подорожувати по місту і за його межами.
 • Бізнесмени, які часто їздять у відрядження і потребують авто для зручного пересування.
 • Жителі Києва, які не мають власного авто, але потребують його для поїздок за місто або для будь-яких власних потреб

Що краще: прокат чи таксі?

Якщо ви автомобіліст зі стажем і не уявляєте собі життя без авто, залишитися без нього буде важко. А позичати у друзів – не завжди гарна ідея. Звичайно, можна взяти таксі. Але в деяких випадках прокат є більш комфортним. Наприклад:

 • у вас із собою багато речей і декілька точок для зупинки.
 • вам потрібно заїхати в декілька місць за день і кожного разу викликати таксі не зручно. Наприклад, заїхати в 2-3 магазини одягу, за продуктами та забрати дитину зі школи. Лише на авто це буде зручно та швидко.
 • ви їдете за місто і будете повертатися в незручний для таксі час. Або це святкові дні і зазвичай вартість таксі в такі пікові години занадто зростає.
 • ви їдете за 100 км і вартість міжміського таксі буде надто дорогою.
 • у вас декілька дітей, а таксі приїжджає лише з одним автокріслом.

Насправді кожен знає, коли йому максимально зручно користуватися прокатом авто без водія. Це свобода пересування, в якій ви нічим не обмежені. Та і саме авто ви обираєте самостійно за власними вподобаннями. Їдете на зустріч випускників? Візьміть Mercedes! А для відпочинку на річці можна взяти щось простіше, наприклад Renault Logan за 33$ на добу.

Зрештою, рішення про те, користуватися прокатом авто або таксі, залежить від ваших індивідуальних потреб і бюджету. Якщо ви шукаєте свободу, зручність і економічність, прокат буде найкращим варіантом для вас.

Що необхідно для оформлення

Щоб взяти авто на прокат у Києві, вам потрібно буде надати такі документи:

 • паспорт громадянина України або закордонний паспорт;
 • водійське посвідчення;
 • кредитну картку.

При цьому водій має бути не молодше 23 років, мати дійсне водійське посвідчення і стаж водіння від 2 років. Оформлення може бути безпосередньо на сайті або за телефоном. Вибирайте авто згідно з вашим бюджетом та уподобань і пам’ятайте, що чим більший термін, тим нижча ціна прокату за добу.

Прокат авто в Києві – це популярний і доступний спосіб пересування по місту. Завдяки широкому вибору авто, ви зможете знайти найкращий варіант для своїх потреб. То ж обирайте.