Мило – які причини потрібно знати, щоб відмовитися від мила

Шукаєте заміну звичайному милу? Тоді настав час подарувати вашій шкірі дивовижний досвід без мила. Хоча термін «без мила» бентежить багатьох людей, він набирає популярності серед людей, які піклуються про шкіру.

Миючий засіб без мила значно відрізняється від звичайного мила, яким ви користуєтеся регулярно. У цій статті ми збираємося обговорити, чим мило та бруски без мила відрізняються одне від одного і чому без мила – це саме те, що потрібно вашій шкірі!«Без мила не означає без хімікатів. 


Незважаючи на те, що продукти без мила є м’якшими, ніж звичайне мило, вони також містять хімічні інгредієнти. 


Хоча синтетичні поверхнево-активні речовини використовуються в продуктах без мила, їх універсальність дозволяє додавати широкий спектр інгредієнтів. 


Крім того, лікарі також рекомендують людям з чутливою шкірою не використовувати мило».

Що таке без мила?

Мило - які причини потрібно знати, щоб відмовитися від мила

Технічно без мила означає відсутність жирів і лужних інгредієнтів. На ринку є батончики та миючі засоби, які не містять звичайних інгредієнтів мила. Вони використовують альтернативи хімічним поверхнево-активним речовинам, наприклад інгредієнти рослинного походження, безпечні для вашої шкіри.

Як відомо, мило використовується для видалення бруду та забруднень зі шкіри. Миючі засоби та батончики без мила роблять це досить вражаюче. Ці миючі засоби без мила зазвичай містять більше зволожувачів, ніж звичайне мило. Вони чудово підтримують вашу шкіру м’якою та здоровою.

Як працюють продукти без мила?

Незважаючи на те, що миючі засоби та бруски без мила складаються з різних інгредієнтів, процес очищення шкіри від бруду залишається незмінним. Щоб очистити вашу шкіру від усіх забруднень, таких як бруд і жир, миючий засіб має залучати жир і воду.

Отже, молекули продуктів мають компонент, що притягує воду, який називається гідрофільним, і компонент, що притягує масло, відомий як ліпофільний. Поєднання цих двох компонентів створює поверхнево-активну речовину. Ліпофільна сторона поверхнево-активних речовин притягує бруд у вашій шкірі, а гідрофільна частина очищає її.

Мило проти без мила

1. Історія

1. Мило завжди було традиційним вибором для очищення. Це існує вже тисячі років. Початкова ідея мила прийшла від вавилонян, коли вони змішували тваринний жир і деревний попіл для очищення вовни та використання її в текстильному виробництві.[2 ] Пізніше мило виготовляли з тваринних жирів, рослинних олій і солей. Раніше мило в основному використовувалося для чищення посуду та речей. Мило для шкіри з’явилося набагато пізніше.

2. Батончики без мила або без мила також існують протягом тривалого часу. Вони були виготовлені під час Першої світової війни, коли не вистачало тваринних жирів і олії. Люди виробляли синтетичні поверхнево-активні речовини для прання та прибирання. Роками пізніше з великою кількістю модифікацій немильні бруски стали також придатними для людської шкіри.

2. Формулювання

1. Незважаючи на те, що процедура виготовлення мила значно змінилася, інгредієнти залишаються майже схожими. Типове мило складається з жиру або олії та лужних компонентів. Жир або олія можуть бути як тваринного, так і рослинного походження. Більшість мильних брусків або миючих засобів на ринку використовують натрієві або калієві солі жирних кислот та інші жорсткі інгредієнти, щоб створити достатню кількість піни. Ці хімічні речовини не сприятливі для шкіри та, як правило, порушують рН-баланс вашої шкіри та роблять її надзвичайно сухою.

2. Миючі засоби без мила виготовлені з синтетичних поверхнево-активних речовин і рослинних інгредієнтів. Синтетичні поверхнево-активні речовини щадять шкіру.

3. Вплив на шкіру

1. Мило позбавляє вашої шкіри природний зволожуючий фактор (NMF). NMF відповідає за підтримку гідратації вашої шкіри, але коли він знижується, ваша шкіра починає відчувати себе сухою, грубою та свербіжною. Це може призвести до таких захворювань шкіри, як акне, висип, дерматит, екзема тощо. Крім того, експерти припускають, що синтетичні поверхнево-активні речовини пошкоджують ліпідну структуру вашої шкіри, що спричиняє раннє старіння.

2. Засоби без мила ніжніші для шкіри. Вони містять достатню кількість зволожуючих елементів і достатню кількість зволожувачів, щоб підтримувати вашу шкіру гідратованою та добре зволоженою.

Абхісікта Хаті, старший керівник розробки продуктів SkinKraft, каже: «Без мила не означає, що немає хімікатів. Незважаючи на те, що продукти без мила є м’якшими, ніж звичайне мило на ринку, вони також містять хімічні інгредієнти. Хоча синтетичні поверхнево-активні речовини використовуються в продуктах без мила, їх універсальність дозволяє додавати до них широкий спектр інгредієнтів. Крім того, лікарі також рекомендують людям з чутливою шкірою не використовувати мило».

Мило - які причини потрібно знати, щоб відмовитися від мила

Які переваги продуктів без мила?

1. Ніжний до шкіри

Брусочки без мила дбайливіше до вашої шкіри, ніж звичайне мило. Він не стирає природний жир із шкіри та запобігає висиханню шкіри. Зменшує ризик шкірних висипань і подразнень, почервоніння тощо.

2. Зволожує вашу шкіру

Як згадувалося раніше, засоби без мила виготовляються з великою кількістю зволожуючих компонентів. Зберігає вологу в шкірі після душу. Отже, хоча гарячий душ забирає вологу з вашої шкіри, використання зволожуючого миючого засобу без мила дуже допомагає утримувати вологу.

3. Добре перемішайте з жорсткою водою

Якщо вода містить такі мінерали, як кальцій і магній, вона вважається жорсткою. Звичайне мило погано поєднується з жорсткою водою. Коли вони змішуються, на вашій шкірі та у відрі чи ванні, якими ви користуєтеся, залишається тонкий шар залишків. Але бруски без мила протистоять таким випадкам.

4. Добре підходить для чутливої ​​шкіри

Будучи ніжним і зволожуючим за своєю природою, миючий засіб без мила або брусок є ідеальним вибором для чутливої ​​шкіри. Оскільки більшість миючих засобів без мила не містять шкідливих хімічних речовин, це зменшує ризик подразнення шкіри, саме те, що потрібно чутливій шкірі.

5. Тривалий термін зберігання

На відміну від мила, миючий засіб без мила не тане при контакті з водою. Він залишатиметься, доки не закінчиться термін придатності. Можна використовувати весь продукт, не турбуючись про втрату.

Як визначити продукт без мила?

Майже кожен продукт має деталі на самій упаковці. Якщо ви купуєте батончик або миючий засіб, спочатку перевірте етикетку. На етикетці має бути вказано, не містить мила чи ні. Якщо на етикетці про це не зазначено, ви завжди можете прочитати список інгредієнтів.

Звичайне мило виготовляється з аніонними поверхнево-активними речовинами. Наприклад, оліватом натрію. Тут поверхнево-активна речовина створюється гідроксидом натрію та оливковою олією. Ці аніонні поверхнево-активні речовини є потужними миючими засобами та утворюють велику кількість піни. Якщо ваш продукт містить такі поверхнево-активні речовини, то це точно не продукт без мила.

Висновок

Мило та миючі засоби без мила видаляють бруд і жир зі шкіри. Але мило забирає набагато більше, ніж потрібно. Він видаляє природний жир зі шкіри та висушує її. Однак це повністю особистий вибір між милом або без мила. Це залежить від вашого типу шкіри та потреб. Маючи всю наведену вище інформацію, ми сподіваємось полегшити ваше рішення.