Ці ласки зведуть її з розуму: 8 секретів орального сексу

Хочеш доставити партнерці найвищу насолоду оральним сексом?

Тоді тобі потрібно озброїтися не лише бажанням, а й деякими цікавими техніками. У цьому матеріалі ми зібрали най-най фішки і секрети, від яких вона буде в захватіЛамаєш голову, що б такого створити в ліжку, щоб дівчина отримала карколомний оргазм? Ми полегшили тобі завдання і знайшли 8 кращих технік орального сексу: бери на озброєння, і лаври кращого коханця в світі тобі забезпечені!

1. Починай не поспішаючи

Перед будь-яким сексом важлива прелюдія, і оральний – не виняток. Для початку створи партнерці комфортні умови, щоб вона могла розслабитися і ні на що не відволікатися. Запропонуй їй підкласти подушку як під голову, так і під сідниці. І дівчині буде зручно, і тобі – її таз виявиться вище і твоя шия не так напружиться. Плюс це відкриє більший доступ до її піхви і анусу.Почни з ніжних погладжувань і поцілунків всього її тіла. Чи не уникай при цьому теплого дихання і прохолодних подувів. Можеш злегка подратувати ерогенні зони партнерки пір’їнкою. Неспішно спускайся вниз і, перш ніж перейти до кунілінгус, грайливо пести внутрішню поверхню стегон дівчини. Нехай вона потомиться в передчутті.

2. Вивчи її

Щоб напевно привести її до оргазму, потрібно зрозуміти, які ласки подобаються дівчині найбільше. Тому, коли ти перейдеш до піхви, спробуй різні рухи. Так само, як рот партнерки, досліджуй вульву губами і язиком. Роби це повільно, почни з неспішних легких рухів язиком по колу. При цьому періодично дивись дівчині в очі і оцінюй її реакцію на твої дії. Партнерка розслабилася і активно рухається стегнами назустріч тобі? Відмінно, продовжуй в тому ж дусі. Вона напружена або навіть трохи відсторонюється? Поміняй тактику або запитай її, як тобі краще діяти.

3. Ніжно цілуй і грай з нею

Поцілуй її статеві губи ніжним французьким поцілунком, як цілував би рот. Активно води язиком по всьому вагінального отвору. Легко посмоктує зовнішні статеві губи. Намалюй язиком невигадливий візерунок або напиши алфавіт на поверхні вульви. Візьми її губами і акуратно всмокчи в свій рот. Потім зроби головою кілька рухів з боку в бік. Але не різко, не дави і уникай зубів.

4. Пести клітор

Жіночий клітор наділений 8000 нервових закінчень, що робить його найбільш ерогенною областю на її тілі. Тому обов’язково приділи йому особливу увагу. Наприклад, пограй з клітором, ніби це сосок: лижи шкіру навколо і саму головку клітора. Потім візьми його кінчиками губ і починай смоктати, нарощуй темп поступово, поки не побачиш, що дівчина вже не може стримуватися.

5. Додай гостроти відчуттів

Крім своїх рук і рота, ти можеш пестити дівчину за допомогою секс-іграшок. Наприклад, створити невеликі вібрації в промежині вібратором, поки будеш цілувати клітор, і навпаки. А якщо візьмеш з собою в ліжко лід або чашку з гарячим чаєм, а то і все разом – то спектр відчуттів дівчата стане просто величезним. Чергуй дотики кубиком льоду і гарячими від чаю губами до її ерогенних зон, щоб довести партнерку до найсильнішого оргазму.

6. Міняй пози

Класичний варіант кунілінгуса, коли дівчина лежить на спині, а ти перед нею на колінах, може бути не зовсім зручний. Щоб полегшити собі доступ, візьми її за стегна руками і притягни до себе. А якщо твоя шия втомилася, запропонуй партнерці змінити позу на один з безлічі варіантів. Наприклад, нехай вона підніме таз і покладе ноги на твої плечі, тоді ти зможеш контролювати темп і кут ласк. Або сяде тобі на обличчя, в такому випадку контроль вже за нею. Якщо дівчина стане на карачки, а ти заду, це дозволить випробувати всі відчуття під новим кутом. Також ти можеш сісти на підлогу або відповідну за висотою поверхню, а дівчина – встати перед тобою з розведеними ногами.

7. Не забувай про пальці

Поки пестиш клітор ротом, кінчиками пальців погладжуй промежину між анусом партнерки і піхвою. Також можеш пестити клітор рукою в такт рухів губ і язика. Проникай в її піхву пальцями, щоб посилити відчуття. Дуже крута техніка: одним або двома пальцями прослизни всередину і обертай зразок штопора, виводячи їх і повертаючи назад.

8. Доведи її до потрійного оргазму

Хочеш, щоб вона отримала не один, а відразу три оргазму? Це можливо, якщо стимулювати одночасно клітор, анус і точку G – горбок, що знаходиться на зовнішній стінці піхви приблизно в 5-6 см від входу. Як правило, дівчата найчастіше досягають саме кліторального оргазму, але правильна стимуляція ануса і точки G теж можуть підняти її на пік насолоди.Почни з кунілінгуса, пести клітор, поки вона як слід не збудиться, але не доводь справу до фіналу. Трохи зупинись і ніжно поводи язиком по піхві. Потім знову стимулюй клітор, не даючи збудження партнерки впасти. Тут тобі потрібно вставити в неї палець і намацати точку G на зовнішній стінці піхви. М’яко постукай з цього горбку, не перестаючи пестити клітор ротом. Одночасно з цим ти повинен стимулювати анус партнерки за допомогою вібратора або іншої секс-іграшки. Коли всі три рухи увійдуть в унісон, то дівчина досягне неймовірного потрійного оргазму.Технік орального сексу безліч, і не варто зупинятися на одній, навіть якщо вона дуже подобається тобі і партнерці. Експериментуйте, і пристрасть ніколи не буде згасати.

  • Ці ласки зведуть її з розуму: 8 секретів орального сексу

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts