Чи хочуть жінки сексу? Так! Але по-своєму

Що не так з жіночим сексуальним бажанням?

У жінок то голова болить, то посуд не мита. Чоловіки ображаються на жінок: «Тобі весь час не до сексу». Жінки відчувають себе винними, зляться на себе і слідом – на своїх чоловіків. З жіночим бажанням все так. За винятком того, що воно … жіноче.

Воно набагато рідше, ніж чоловіче і виникає спонтанно

Яка у вас модель сексуальності, яке є уявлення про те, як це відбувається? Ви раптово відчуваєте порив пристрасті. Вам хочеться сексу. Ви підходите до партнера, і він – при вдалому розкладі – теж вас хоче. Ви пестите один одного. Збуджуєтеся. Збуджуєтеся ще більше. Оргазм!

Саме таку модель описала Хелен Сінгер Каплан (Helen Singer Kaplan) в 1979 році. У ній три фази: бажання, збудження і оргазм. Вона зазвичай справедлива для чоловіків і іноді для жінок: на початку відносин, після розлуки або довгої паузи в інтимному житті.

Але!На рубежі століть вчені з’ясували, що в довгострокових відносинах жінка рідко відчуває раптове бажання.Якщо ви жінка, то на цьому місці зітхнули з полегшенням. Якщо ви чоловік, то, я сподіваюся, теж зітхнули з полегшенням і більше не будете ображатися на вашу подругу через її холодності.У циклі жіночої сексуальної реакції по Розмарі Бессон (Rosemary Basson) все починається з причин для ініціації сексу і готовності бути чуйною. Чи не з гарячого бажання на рівному місці. Готовність бути чуйною, потім – сексуальна стимуляція і потім тільки чуйне бажання, бажання у відповідь на дії, свої і партнера. І слідом – емоційне і фізичне задоволення.

Причин для сексу, крім спонтанного бажання, у жінки може бути безліч:

  • знає з досвіду, що її чекає задоволення і скоро вона буде рада цьому рішенню;
  • діти нарешті заснули, а вони з чоловіком обоє ще ні;
  • хоче відчути емоційний зв’язок зі своїм чоловіком, відчути себе бажаною;
  • знає, що чоловік цього хоче, і хоче зробити йому приємно.

Якщо ви жінка, не чекайте пориву пристрасті серед білого дня. Відгукуйтеся на ініціативу чоловіка або проявляйте самі, а бажання з’явиться по ходу дії.Якщо ви чоловік, покажіть цю статтю своїй партнерці. І пам’ятайте, що якщо ваша жінка не накидається на вас прямо біля плити, на якій кипить борщ, то це зовсім не означає, що вона фригідна і внемає бажання.

Жінці важко «відпустити голову» і розслабитисяДивно, скільки всього вчені про нас з’ясували, скануючи наші мізки.Чоловіки, подивіться зі співчуттям на своїх дівчат! Уявляєте, як нам доводиться нелегко. І адже невинуваті ми. Це особливості роботи жіночого мозку. Допоможіть нам налаштуватися і розслабитися. Дайте нам час.Жінки, тренуйте здатність відпускати думки і розслаблятися. Здорово почати з медитацій на 2 хвилини: просто стежте за диханням і відпускайте приходять думки. Гарні техніки релаксації, коли ви поетапно розслабляєте все тіло, починаючи з кінчиків пальців ніг.Жіноче бажання менш стійке, ніж чоловічеУ нас є система сексуального збудження і система сексуального гальмування. Разом вони контролюють нашу сексуальну реакцію. Перша весь час спостерігає, від чого б тут збудитися. Друга, навпаки, перевіряє внутрішні і зовнішні обставини: чи є що-небудь, про що загальмуватися.Але є різниця: в цілому у чоловіків система збудження сильніше, ніж у жінок. А у жінок, як легко здогадатися, в цілому сильніше система гальмування.Жінки часто скаржаться, що в самий невідповідний момент в голову лізуть сторонні думки і збивають з настрою. Якщо вдома бардак, все настрій пропадає. Коли за дверима неспокійно спить дитина або батьки, це теж відволікає і ускладнює досягнення потрібної кондиції.Це все система гальмування. Саме сильна система гальмування відповідальна за складності з порушенням і оргазмом, а не слабка система збудження, як можна було припустити. Як з нею бути?Проаналізуйте, на що реагує ваша система збудження і система гальмування. Згадайте який-небудь особливо хороший секс. Що його зробило таким прекрасним? Що вас «включило»? Згадайте який-небудь особливо поганий. Що вас відволікало і збивало? Складіть список ваших особистих збудників і гальм. Оточіть себе тим, що збуджує. По можливості приберіть те, що гальмує.Якщо ви чоловік, запитаєте свою жінку, що її збиває з еротичного настрою. І що, навпаки, збуджує.Якщо зовсім коротко, то так, жінки сексу хочуть. По своєму. По жіночому.

  • Чи хочуть жінки сексу? Так! Але по-своєму

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts