8 правил сексу на природі

Ці поради допоможуть отримати задоволення без неприємних наслідків.

Комарі і любителі туризму ще досі активізовані, а значить, настав час поговорити про секс поза приміщеннями. Ми проаналізували дану ситуацію та дійшли до висновку, що якщо дотримуватися таких правил, то все пройде крутіше, ніж удома.

1. Переконайтеся, що навколо нікого немає

Секс на природі – це стовідсотковий екстрим. Немає ніяких дверей і хоча б картонних, але стін. Зате є випадкові перехожі і друзі (якщо ви на природі з ними). Виберіть місце, захищене від сторонніх очей і вух. Можна піти від друзів подалі в лісок – туди, куди не можуть забігти діти з сусіднього пікніка. Навряд чи ви хочете в самий невідповідний момент червоніти і натягувати штани.

2. Знайдіть комфортне місце

О так, спочатку ви думаєте, що ось та гілка під попою не дуже-то і заважає або камінь недостатньо впивається в кожну ділянку тіла, який торкається землі. Але пройде хвилини три, і почнеться інша пісня: мозок з задоволення буде перескакувати на «Чорт, та чому так незручно» і до оргазму доведеться пройти той ще тернистий шлях.Тверезо оцініть поверхню, яка на час замінить вам затишну постіль. Ну як, схоже? Пісок, гілки, каміння – погана ідея. Особливо непереливки тому, хто буде знизу. Так що захопіть надувний матрац (але він якось занадто одомашнює процес) або товстий плед.

3. Подумайте про гігієну

Про душ в лісі не може бути й мови, а ви вже злегка пахнете багаттям і потом. Але от далі доведеться задуматися про те, як почистити від зайвої змаски, слідів трави або сперми. Так що заздалегідь купіть велику пачку серветок для інтимної гігієни і захопіть пляшечку води.

4. Усуньте можливі подразники

Комарі, павуки, оси та інші мешканці лісу рано чи пізно вас наздоженуть. Тому наша порада: забирайтеся в намет. Це єдине, що вас врятує.

5. Врахуйте погодні умови

Секс під дощем – романтично, секс під палючим сонцем – кіношно, секс на снігу – екстремально. А далі – жахливо: вас чекає застуда або обгоріле тіло. Якщо ваш секс настільки крутий, що це можна пережити, то вперед. Якщо ні, то вибирайте місця в тіні, захищені від дощу навісом або скористайтеся-таки наметом.

6. Не забудьте про безпеку

Секс на природі за замовчуванням травмонебезпечний. Проблеми можуть бути різні: від укусів різної живності до необережних рухів під час екстазу, що призводять до ударів і травм. Оцінюйте обстановку, нахил тіла і все, до чого ви можете дістати. Якщо синці пережити можна, то ось рани від скла – вже так собі. Тому огляньте місцевість і виберіть щось найбільш безпечне.

7. Не переборщіть з алкоголем, якщо він буде на природі

Він точно перекреслить все у вашій голові, що зараз прочитали, якщо будете п’яними.

Тут два варіанти: пити по чуть-чуть, щоб контролювати ситуацію, або приготувати все заздалегідь. Так, секс може бути спонтанним. Але якщо є хоч найменша ймовірність, що у вас буде близькість, приготуйтеся до цього. Розстеліть пледік і покладіть поруч серветки. Якщо сексу не буде – просто зберете речі, а якщо все трапиться – ви не раз скажете собі дякую.

8. Виберіть правильні пози

У сексі на природі завжди буде така собі жертва – той, хто знизу. Спина буде боліти саме цю людину. Тому найзручніша поза – коли чоловік сидить на своїй п’ятій точці, а дівчина – зверху. Так тіло мінімально стикається з лежачим на землі пледом, а значить, і шкоди від каменів і гілок буде менше. До того ж це дуже класна поза, в якій дівчина сама може контролювати глибину і частоту фрикцій, тому досягти оргазму буде простіше.Є ще варіант – поза стоячи. Головне тут – збігтися як інь і янь, тому що партнерам з різницею більш ніж в 10 см доведеться корячитися із зігнутими колінами і навшпиньки. І так, притулятися до чого-то доведеться, а на найближчих деревах майже напевно жучки-павучки, гострі гілочки і інші радощі природи, так що вибирайте рівень екстриму, який вам буде по плечу.Яким з цих порад слідувати, а яким ні – вибирайте, виходячи з власних уподобань. Тому що є певний кайф в тому, щоб розгрібати потім наслідки від нахлинувшої в лісі пристрасті. Тільки ось постарайтеся їх хоч якось мінімізувати, щоб не шкодувати про скоєне, а хотіти повторити.

  • 8 правил сексу на природі

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts