5 ознак, що пора припинити дружбу, навіть якщо дуже важко

Іноді ми обманюємо себе, вважаючи, що у нас є справжні друзі. Для кого-то ці відносини просто переросли в звичку, а хтось жахливо боїться залишитися один. Але як то кажуть «Ти краще будь один, ніж разом з ким попало!»

Будь-які відносини припускають взаємність, і дружба – не виняток. На жаль, іноді так трапляється що ті, кого ми вважаємо друзями такими не є. Ми можемо видавати бажане за дійсне і продовжувати «дружити» з тими кому до нас немає ніякого діла. Але виникає питання – навіщо продовжувати такі відносини?

Порівнює вас з іншими друзями не на вашу користь

Якщо ваш друг або подруга періодично розповідають вам історії як вони здорово провели час з друзями, при цьому підкреслюючи, що з вами так не погуляєш – це «дзвіночок». Справжній друг не дозволить вам відчувати себе нудним, і вже точно не стане порівнювати з іншими. Крім того, що це просто ознака поганого виховання, це також вказує на неповагу до вас.

5 ознак, що пора припинити дружбу, навіть якщо дуже важко

Каже тільки про себе

Якщо всі ваші розмови зводяться лише про його персону, то це явна ознака того, що вас використовують. Як ми вже згадували, стосунки – це взаємна зацікавленість. Варто задуматися, чи хочете ви і далі грати роль «вільних вух» або «жилетки».

Критика

Друг на те і друг, щоб коректно говорити про наших можливих недоліках. Адже хто як не друг може підібрати слова і направити нас в потрібному напрямку. Але якщо ваш друг із задоволенням критикує вас, при цьому не бажає чути нічого про себе, вважаючи що він завжди правий, це говорить про його зарозумілість по відношенню до вас. Дайте йому зрозуміти, що вам не підходить подібне спілкування, якщо він не готовий змінити свою поведінку, то є сенс продовжувати подібну «дружбу»?

5 ознак, що пора припинити дружбу, навіть якщо дуже важко

Емоційні гойдалки

Якщо у відносинах відсутня повага, то людина може дозволяти собі кричати на вас ні з того ні з сього, а то раптом в ньому прокидається ніжність і він готовий світ укласти до ваших ніг. Звичайно, вам вирішувати чи продовжувати таке спілкування, але дозволяти до себе подібне ставлення точно не варто!

5 ознак, що пора припинити дружбу, навіть якщо дуже важко

“Ще” трошки:

Ініціатором спілкування завжди є ви, а може людина і не хоче дружби з вами;Ваш »друг» весь час говорить, що вам потрібно змінитися, критикуючи вас;Насміхається над вами, навіть дозволяє собі це в присутності інших людей.

Ось так буває, так що варто переглянути деякі відносини прямо зараз.