8 ознак, які свідчать про те, що чоловік просто використовує вас

Будьте пильні!

Як ви уявляєте собі ідеального хлопця? Яким повинен бути його характер?

Зрозуміло, найменше вам захочеться бути з чоловіком, який думає тільки про себе. Але люди постійно роблять помилки у відносинах.

Тому ви можете опинитися з хлопцем, який просто користується вами, поки не знайде собі більш відповідну подружку. Адже любов сліпа, і часом ви втрачаєте з поля зору важливі ознаки …

Ось 8 таких ознак, які не можна ігнорувати:

1. Він фінансово залежить від вас.

Якщо ви пару раз розділили рахунок в ресторані, коли тільки познайомилися, це нормально. Однак якщо ви постійно оплачуєте спільні покупки і витрати свого партнера, це повинно вас насторожити. Можливо, ваш супутник просто жадібний або ж йому потрібен тільки ваш рахунок в банку.

2. Його не хвилюють ваші почуття.

Якщо йому плювати на ваші емоції, якщо його цікавлять тільки власні потреби і бажання – це тривожна ознака.

3. Він не стримує обіцянки.

Він постійно щось обіцяє, але ніколи не виконує? У цьому випадку все просто і зрозуміло: ви йому байдужі, і він просто використовує вас. Закохана людина не буде вести себе подібним чином з предметом свого обожнювання.

4. Він відкрито заграє з іншими.

Коли йому стає цікаво з іншими жінками, він не стримується. Йому від вас потрібно тільки те, що можна взяти тут і зараз. Як тільки він бачить інших жінок, він приймається загравати з ними, не думаючи про ваші почуття.

Серйозні стосунки не мають на увазі рідкісних зустрічей в моменти, коли хлопець вільний. Якщо він дзвонить вам лише для того, щоб ви супроводили його на черговий концерт або склали компанію на нудному заході, викреслюйте такого залицяльника із свого життя.

5. Він ніколи не обговорює з вами майбутнє.

Люди, які перебувають у відносинах, рано чи пізно починають будувати спільні плани на майбутнє. Якщо в ваших стосунках немає нічого подібного, то навряд варто їх продовжувати. Партнер, який відмовляється обговорювати перспективу розвитку ваших відносин, не буде надійним супутником.

6. Він ніколи не розповідає вам про себе.

Якщо ваша інтуїція підказує, що в стосунках щось не так, довіртеся їй. Хлопець, який носить маску, не поспішаючи відкривати вам свою сутність, навряд чи сильно вами зацікавлений. Не робіть поспішних висновків, проте придивіться до поведінки свого обранця. Цілком можливо, що він просто користується вами, поки не знайде для себе «відповідну партію».

7. Ваші подруги відчувають підступність.

Звичайно, не варто у всьому покладатися на думку подруг. Остаточне рішення має залишатися за вами. Але якщо вони вам щось радять, має сенс прислухатися.

Пам’ятайте, що вони дбають про ваш інтерес. Якщо вони кажуть, що ваш обранець просто використовує вас, це привід задуматися.

8. У ліжку він думає тільки про своє задоволення.

Під час інтимної близькості він не прагне задовольнити вас – йому цікаво тільки власне задоволення. Досягнувши його, він забуває про вас, тому що йому плювати на ваші бажання і почуття. Якщо вам попався такий хлопець – біжіть від нього з усіх ніг!

А який пункт додали б до цього списку ви?

  • 8 ознак, які свідчать про те, що чоловік просто використовує вас

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts