Акне – які є звички, що погіршують акне?

Звинувачуйте в цьому гормони або генетику, іноді прищі можуть бути повністю поза вашим контролем. І, звісно, ​​ніхто не любить мати ці крихітні пошкодження на шкірі.

Можливо, ви інвестуєте в купу засобів по догляду за шкірою, щоб утримати ці крихітні смаки, але чи знаєте ви, що певні звички способу життя можуть погіршити ваші прищі? Ось десять шкідливих звичок, які можуть погіршити вашу проблему з прищами.«Постійно торкатися свого обличчя, особливо якщо у вас акне, — це велика заборона».

Підкреслюючи важливість того, чому слід уникати торкання обличчя, Прайкта Сапре, виконавчий директор із розробки продуктів SkinKraft, каже: «Постійно торкатися обличчя, особливо коли у вас акне, — це велика заборона. Кінчики наших пальців є джерелом величезної мікробної флори, яка може бути шкідливою».

Вона додає, що неодноразове доторкання до прищів сприяє поширенню бактерії P. acnes, яка відповідає за прищі та їх запалення. Видавлювання та видалення прищів, вугрів і вугрів погіршує ситуацію.

Prajkta рекомендує дотримуватися трьох основних звичок, щоб зменшити кількість прищів. Це,

1. Підтримання хорошої гідратації організму та здорового харчування.

2. Очищення обличчя відповідно до типу шкіри.

3. Обережно відлущуйте обличчя хімічними пілінгами відповідно до типу шкіри.

11 звичок, які погіршують акне

1. Постійно вискакують прориви

Більшість людей схильні з’являти висипання, але пам’ятайте, що коли ви вириваєте прищі, ви заповнюєте частину вмісту прищів. Це може бути гній, бактерії або мертві клітини шкіри. Це може загострити інфекцію, що призведе до появи нових прищів, а також шрамів і болю.

Натомість, яким би сильним не було бажання вискочити або стиснути прищі, не торкайтеся до них. Ви можете застосувати ліки від прищів або проконсультуватися з дерматологом, якщо це надто неприємно.

Акне - які є звички, що погіршують акне?

2. Втирання поту під час тренувань

Під час тренування ви можете постійно терти обличчя рушником і витирати краплі поту. Але чи знаєте ви, що постійне тертя обличчя може дратувати шкіру, що призводить до появи прищів?

Натомість уникайте тертя обличчя та висушуйте піт. Завжди використовуйте чистий і м’який рушник.

3. Постійне очищення шкіри

Якщо ви думаєте, що постійне скрабування може зупинити появу прищів, то знайте, що регулярне чищення може дратувати шкіру. Це може спалахнути та спричинити подальше зараження.

Замість цього використовуйте м’який некомедогенний миючий засіб для очищення обличчя. Кінчиками пальців обережно очистіть обличчя круговими рухами, змийте теплою водою та промокніть м’яким чистим рушником.

4. Мийте обличчя протягом дня

Поширена помилкова думка, що миття обличчя протягом дня допоможе уникнути появи прищів. Хоча дуже важливо підтримувати шкіру в чистоті, часте миття може дратувати шкіру. Це може призвести до більш частих висипань.

Замість цього вмивайте обличчя двічі на день: один раз, коли прокидаєтеся вранці, і один раз, коли збираєтесь лягати спати. Однак, якщо ви тренувалися, наносили макіяж або взагалі спітніли, вмивайте обличчя, щоб воно було чистим.Акне є восьмим за поширеністю захворюванням у світі. 


Приблизно 9,4% населення світу страждає від акне.


5. Використання макіяжу, який забиває пори

Якщо ви використовуєте косметику або будь-які засоби по догляду за шкірою/волоссям, які можуть закупорити пори шкіри, негайно припиніть їх використання. Якщо ви продовжите їх використовувати, вони можуть закупорити пори та викликати подальші висипання.

Натомість перейдіть на кращу косметику та засоби догляду за шкірою. Не забувайте читати етикетки. Будь-які продукти, на яких є слово «некомедогенний», безпечні для використання.

6. Часто міняйте крем від прищів

Багато хто часто відчайдушно намагається позбутися прищів і намагаються спробувати різні нові креми від прищів, доступні на ринку. Але знайте, що занадто часта зміна крему може дратувати вашу і без того чутливу шкіру. Крім того, для роботи продукту потрібен час.

Замість того, щоб часто міняти крем від прищів, користуйтеся продуктом принаймні 3-4 місяці, щоб перевірити, діє він чи ні. Якщо ні, перейдіть на інший продукт. Однак завжди проконсультуйтеся з дерматологом, перш ніж наносити будь-який крем від прищів або змінювати засіб.

7. Спільне використання макіяжу та аплікаторів для макіяжу

Хоча прищі не заразні, коли ви користуєтеся чужими аплікаторами або косметикою, бактерії від прищів, жир і мертві клітини шкіри іншої людини можуть потрапити на вашу шкіру. Це може закупорити пори шкіри, спричинивши прищі та плями.

Замість того, щоб використовувати чужі продукти, завжди користуйтеся лише своєю косметикою та аплікатором для макіяжу.

8. Не очищайте макіяж

Будь-який макіяж може закупорити пори, якщо його носити тривалий час.

Замість цього обов’язково перед сном уміть обличчя та очистіть макіяж за допомогою хорошого миючого засобу.

9. Наносьте креми від прищів лише на плями

Більшість людей роблять помилку, наносячи креми лише на плями, які вони бачать. Але це не заважає появі нових прищів.

Замість цього не забувайте рівномірно наносити ліки від прищів на шкіру, особливо в місцях висипань, таких як лінія щелепи, лоб і ніс.

10. Не очищайте екран телефону

Нечистити екран телефону може погіршити стан вашого акне. Нечистий екран має багато бактерій, і притискання його до шкіри може призвести до висипань.

Натомість не забудьте регулярно чистити екран телефону або спробуйте використовувати навушники.

11. Спати на брудних подушках

Брудні подушки можуть спричинити появу кліщів. Крім того, брудні наволочки також можуть збільшити ризик розвитку прищів у людей, схильних до висипань. Якщо ви не міняєте наволочку часто, мертві клітини, бактерії та жир можуть швидко накопичуватися, що призведе до появи прищів.

Замість цього не забудьте міняти наволочку кожні 7-10 днів.

Акне - які є звички, що погіршують акне?Точкове нанесення олії чайного дерева може запобігти виникненню прищів. 


Дослідження 


показало, що гель з 5% олії чайного дерева був ефективнішим у зменшенні акне, ніж плацебо.


Як виробити корисні звички для шкіри?

1. Уникайте вживання рафінованих вуглеводів, таких як макарони, хліб, крекери, і скажіть «так» цільнозерновим. Дослідження показало, що люди, які частіше вживали доданий цукор, мали на 30% більший ризик розвитку прищів, а ті, хто регулярно їв випічку, мали на 20% більший ризик.

2. Нехай ваша шкіра заживає природним шляхом, просто тримайте її чистою, використовуючи м’яке мило та теплу воду.

3. Коли ви вже проходите через напад висипань, ваша шкіра залишається чутливою. Тому не виходьте на сонце, оскільки шкідливі сонячні промені можуть ще більше пошкодити вашу шкіру.

Висновок

Ваш спосіб життя може значною мірою вплинути на стан вашого акне. Хоча певні звички можуть погіршити стан, дотримання здорового способу життя та звичок догляду за шкірою може допомогти вам контролювати появу вугрів і скоротити кількість візитів до дерматолога. Однак якщо проблеми з прищами не зникають, не соромтеся звернутися за порадою до свого дерматолога.Якщо ви все ще не можете контролювати появу прищів навіть після дотримання цих порад, зверніться до дерматолога.