Прості техніки самомасажу, які позбавлять вас від болю в шиї

Якщо ви хоч раз відчували біль в шиї, ви знаєте, яке це неприємне відчуття. Ми вирішили поділитися з вами простими прийомами, які допоможуть полегшити ваш стан.

4 техніки самомасажу, які знімуть біль в шиї

Все, що вам потрібно, кілька хвилин часу на себе.

1. Масаж рушником

Прості техніки самомасажу, які позбавлять вас від болю в шиї

Він допоможе розім’яти м’язи і повернути шиї рухливість. А за рахунок рушника ви не будете чинити зайвий тиск на цю область і не нашкодите собі.

Закиньте рушник за голову. Правою рукою візьміться за лівий край і потягніть його до грудей. Лівою рукою візьміть правий край рушника і оберніть їм голову навколо чола. Тягніть правий край вліво, змушуючи голову повертатися в ту ж сторону, а потім ослабляйте тиск. Повторіть кілька разів для однієї й іншої сторони. Не робіть різких рухів і не прикладайте надмірних зусиль.

Закиньте рушник за голову. Візьміться руками за його краї і тягніть його вперед, м’яко натискаючи на шию. Повільно поверніть голову вліво і затримайтеся в цій позиції на кілька секунд. Потім поверніть голову вправо. Виконуючи повороти голови, не припиняйте тягнути рушник. Ваші рухи повинні бути плавними, а тиск на шию не надто сильним.

2. Масаж задньої частини шиї

Прості техніки самомасажу, які позбавлять вас від болю в шиї

Покладіть ліву руку на шийний м’яз, який розташований за лівим вухом так, як це показано на фото. М’яко натисніть пальцями на цю область. Поверніть голову вправо, продовжуючи чинити тиск. Ваші пальці не повинні рухатися. Повторіть те ж саме правою рукою для правого боку шиї, повертаючи голову вліво. Зробіть кілька разів, поки не відчуєте полегшення.

Промасажуйте м’якими круговими рухами задню частину шиї за допомогою пальців. Так ви збільшите приплив крові до цієї області і занімите напругу.

3. Масаж шиї з боків

Прості техніки самомасажу, які позбавлять вас від болю в шиї

Сядьте з прямою спиною. Покладіть долоні з боків шиї. Нахиліть голову трохи назад, а потім вліво. Натисніть пальцями на м’язи зліва. Тепер нахиліть голову вправо і натисніть на м’язи з правого боку. Продовжуйте масажувати шию, починаючи від основання і повільно просуваючись вгору.

4. Масаж потилиці

Прості техніки самомасажу, які позбавлять вас від болю в шиї

Спазм під потиличної м’язи шиї може призвести до головного болю, запаморочення і нудоти. Намацайте м’яку область прямо під потилицею, як показано на фото. Пальцями обох рук м’яко натискайте на цей м’яз. Нахиліть голову назад і продовжуйте масаж. Повільно опустіть підборіддя до грудей, розвівши руки трохи в сторону один від одного, і натискайте на під потиличний м’яз. Повторіть весь цикл кілька разів і стежте за тим, щоб вам не було боляче.

Розтяжка

Встаньте або сядьте з прямою спиною. Опустіть підборіддя до грудей. Переведіть голову вниз до тих пір, поки не відчуєте, як розтягуються м’язи шиї ззаду. Затримайтеся в цій позі на кілька секунд і підніміть голову. Щоб посилити тиск, можна злегка тягнути голову вниз руками, як це показано на фото.

Прості техніки самомасажу, які позбавлять вас від болю в шиї

Встаньте або сядьте з рівною спиною. Плечі розслаблені. Повільно потягніться лівим вухом до лівого плеча, поки не відчуєте, як тягнуться м’язи шиї справа. Праве плече при цьому не повинно підніматися. Затримайтеся в цій позиції на кілька секунд і підніміть голову. Виконайте все те ж саме для правої сторони.

Прості техніки самомасажу, які позбавлять вас від болю в шиї

Щоб посилити тиск і відчути м’язи шиї краще, можна допомагати собі руками. Але не перестарайтеся!Самомасаж непогано себе зарекомендував для зняття болю в шиї, але якщо вона не проходить або тільки посилюється, обов’язково зверніться до лікаря!

  • Прості техніки самомасажу, які позбавлять вас від болю в шиї

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts