Молитви, які допомагають усім і завжди: найсильніші

Незалежно від віку, соціального становища, у житті кожної людини настає момент, коли вона гостро потребує допомоги. І саме в цей час молитва стає його першим та надійним помічником – завдяки чудотворним текстам молитва допоможе йому відчути себе захищеним, надасть сили та подарує надію.

“Отче наш”

У православному світі є молитви, які допомагають усім і завжди.

Господь сказав йому у відповідь: написано: Не хлібом одним буде жити людина, а всяким словом, що виходить, з уст Божих». (Мт 4:4)

Молитва «Отче наш», подарована людству з вуст сина Божого, допомагає у будь-яких ситуаціях – у біді та горі, у момент, коли тільки надія на диво зможе врятувати життя людське, зупинити конфлікт, зцілити від хвороби, заспокоїти та напоумити.

Отче наш, що на небесах!

Нехай святиться ім’я Твоє;

Хай прийде Царство Твоє;

нехай буде воля Твоя і на землі, як на небі;

Хліб наш насущний дай нам сьогодні;

І пробач нам борги наші, як і ми прощаємо боржникам нашим;

І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

Бо Твоє є Царство і сила та слава навіки. Амінь.

Молитва ангелу-охоронцю

До молитов, які обов’язково допомог у будь-якій життєвій ситуації відносяться і ті, які звернені до вашого особистого заступника – ангела-охоронця, невидимий зв’язок з яким завжди убереже вас від бід та нещасть, а у скрутну хвилину принесе порятунок та удачу. Ангел-охоронець супроводжує людину з моменту народження до самої смерті, і до кого, якщо не до неї звернути свої слова надії?

Ангеле Божий, Хранителю мій святий, на дотримання мені від Бога з небес цей, старанно молю Тебе: Ти мене просвіти і від усякого зла збережи, до благого діяння настави і на шлях спасіння направи. Амінь.

Молитва Миколі Чудотворцю

Один із найшанованіших святих на Русі – Микола Чудотворець. Саме до нього в молитвах звертаються ті, хто потребує допомоги, хто сподівається на вирішення важких життєвих обставин.

До чудотворних молитов, які допомагають усім і завжди, звертаються батьки, сподіваючись на вдале заміжжя дочок, і підприємці-початківці, які відкривають новий бізнес, бо завдяки своїй чистій душі та святості Микола допомагає всім стражденним:

О, всесвятий Миколай, угодник пречудовий Господній, теплий наш заступник, і скрізь у скорботах швидкий помічник!

Допоможи мені грішному й похмурому в цьому житті, благай Господа Бога дарувати мені залишення всіх моїх гріхів, які згрішили від юності моєї, у всьому житті моєму, ділом, словом, помислом і всіма моїми почуттями; і під кінець душі моєї допоможи мені окаянному, благай Господа Бога, всієї творіння Творця, визволити мене повітряних поневірянь і вічної муки: нехай завжди прославляю Отця і Сина і Святого Духа, і твоє милосердне заступництво, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Молитва про удачу

У щирому зверненні до Бога і Святих можна просити все – і любов, і успіх, у справах. Єдине, про що не повинен забувати стражденний – це просити в молитвах зберегти силу духу і віру, щоб зуміти вистояти в тяжкі часи, не зламатися і не озлобитися. Молитви, які допомагають усім і завжди, необхідно читати щодня, навіть якщо засмучення та розчарування заповнили ваше серце, і ви не бачите виходу із життєвої ситуації. Слова молитви допоможуть вам і стануть променем світла у вашому житті.

Молитва Пресвятої Богородиці

О Пресвята Діва Богородице, Премилостива Владичиці, Цариці Небесній і землі, усякого дому і сім’ї християнського благоустрою, трудяться благословення, потребують невичерпних бога. Стельниці! Живителька наша, народна Живителя всесвітні і Спорительниці хлібів наших, Ти, Владичице, низсилаєш Твоє Матірне благословення градом нашим, селам і нивам, і коему І з побожним трепетом і скорботним серцем смиренно благаємо Тебе: Буди й нам, грішним і недостойним робітником Твоїм, мудра Домобудівниця, що життя наше добре влаштовує. А будь-яке співтовариство, всякий дім і сім’я в благочестя і православ’я, однодумності, послуху і задоволеності дотримайся. Жебраки й бідні просочуй, старість підтримай, немовлята виховань, всіх зрозумій щиро кликати до Господа: «Хліб наш насушний дай нам сьогодні». Збережи, Пречиста Мати, люди Твої від усяких потреб, болю, гладу, згуби, граду, вогню, від усякого злого стану та всякого небудування. Обителі нашої (веси), домів і родин і всілякої душі християн і всієї країни нашої виходжуй мир і велію милість, нехай славимо Тебе, Премилостиву Живительку і Годівницю наші, Амінь.

Молитва останніх оптінських старців

Господи, дай мені з душевним спокоєм зустріти все те, що принесе мені день, що настає. Дай мені повністю віддатися волі Твоєї святої. Кожної години цього дня в усьому навчи і підтримай мене. Які б я не отримав звістки протягом дня, навчи мене прийняти їх зі спокійною душею та твердим переконанням, що на всі свята воля Твоя. У всіх словах і справах моїх керуй моїми думками та почуттями. У всіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все послано Тобою. Навчи мене прямо і розумно діяти з кожним членом моєї родини, нікого не бентежить і не засмучуючи. Господи, дай мені силу перенести втому дня, що настає, і всі події протягом дня. Керуй моєю волею і навчи мене молитися, вірити, сподіватися, терпіти, прощати і любити. Амінь.