Чому варто додати в гігієнічні процедури гель для душу?

Хоча гелі для душу були винайдені ще наприкінці 19 століття, популярності вони почали набувати лише через ціле століття – у 1990-х роках. До цього використовувалося виключно шматкове мило. Однак незабаром стала поширеною думка, що це негігієнічно, оскільки в залишках мила міститься більше бактерій. Крім того, було складно зберігати використане та вологе мило під час подорожей чи навіть вдома. Гелі для душу, навпаки, відповідали основним гігієнічним стандартам, і їх було легко носити з собою.

Чому варто додати в гігієнічні процедури гель для душу?

Як випливає з назви, гелі для душу є густими гелеподібними рідинами, ціль яких – ефективно очистити все тіло, не залишаючи після себе мильних слідів, що можуть подразнювати шкіру. Підібрати відповідний засіб ви можете у каталозі інтернет-магазину «Ватсонс»: https://www.watsons.ua/uk/tilo/vanna-dush/geli-dlya-dushu/c/M1001. Продукт має безліч позитивних якостей, про які ми розповімо прямо зараз.

Переваги гелю для душу

  • Склад

Окрім власне очищувальних компонентів формули гелів для душу часто містять зволожуючі та відлущувальні елементи, які допомагають видалити відмерлі клітини, а також забезпечують ніжну турботу для вашої шкіри.

  • Гігієна

Гелі для душу можна зручно зберігати, на відміну від шматкового мила, яке має сохнути в мильниці після кожного використання. Кускове мило також може містити мікроби та бактерії, які залишаються на його поверхні, коли воно зберігається на відкритому повітрі.

Використання гелів для душу повністю зводить нанівець усі ці випадки. Кришки флаконів забезпечують гігієнічне зберігання продуктів, тому гелі для душу зручніше носити із собою навіть у поїздках, якщо вони надійно запечатані.

  • Терапевтичний ефект

Парфумерні композиції, які мають гелі для душу, дійсно допоможуть вам розслабитися під час гігієнічних процедур. Наприклад, цитрусовий гель додасть пікантний аромат вашій ванні, а вітамін С, що міститься в ньому, допоможе оживити тьмяну і суху шкіру.

Чому варто додати в гігієнічні процедури гель для душу?

  • Ефективність

На відміну від шматкового мила, яке втирають у поверхню шкіри для утворення більшої піни, гелі для душу можна намилювати руками, не торкаючись тіла. Агресивне розтирання мила також може вплинути на баланс pH шкіри та викликати подразнення.

  • Економія

Хоча гелі для душу можуть бути дорожчими, ніж мило, вони більш економні з точки зору довгострокової перспективи. Вам знадобиться лише невелика кількість продукту, щоб отримати густу піну та очистити тіло.

  • Універсальність

У продажу є універсальні гелі для душу для миття тіла та навіть обличчя. Крім того, деякі продукти можна використовувати і як шампуні.