Жувальна гумка – Як видалити жувальну гумку з волосся?

Ви отримуєте задоволення від видування та лопання жуйки? Поки ви насолоджувалися нею, жувальна гумка випадково застрягала у вашому волоссі? Якщо ви киваєте головою, то, ймовірно, вам снилися кошмари, як вистригали свої соковиті пасма, намагаючись зняти жуйку з волосся!

Що ж, невиправданої стрижки точно можна уникнути. Є способи ефективно видалити жуйку, що застрягла у волоссі, не зрізаючи волосся! Перше, що потрібно запам’ятати, не панікуйте і не починайте смикати волосся пальцями, щоб витягти жуйку. Це може лише ще більше розтягнути жуйку та погіршити ситуацію.

Читайте далі, щоб дізнатися, як видалити жуйку з волосся, не обрізаючи його та не завдаючи подальшої шкоди.

Найкращі способи видалити жуйку з волосся

Жувальна гумка - Як видалити жувальну гумку з волосся?

По-перше, не панікуйте і негайно записайтеся на прийом до свого перукаря. Іноді жуйка, яку ви жуєте, також може прилипнути до брів і вій. Хоча це може здатися складним, існують ефективні домашні засоби для видалення жуйки з цих ділянок. Нижче наведено кілька найпростіших рішень, які ви можете спробувати.

1. Кулінарні олії

За даними Американської академії дерматології, використання рослинних олій є одним із найефективніших способів видалення гумки, що застрягла в бровах або віях. Ви можете використовувати рослинні олії, такі як оливкова або кокосова олія.

 • Визначте, де саме гумка застрягла у вашому волоссі, і накрийте це місце рослинним маслом пальцями.
 • Зачекайте кілька хвилин, поки рослинне масло зробить свою справу!
 • За кілька хвилин ви зможете легко видалити жуйку з волосся або брів і вій без будь-яких зусиль.

2. Лід

Так, щось таке просте, як запас льоду у вашому холодильнику, також може допомогти видалити жуйку з волосся, не зрізаючи його. Хоча олії роблять гумку менш липкою, використання пакета з льодом також може зробити це з меншим безладдям.

 • Приготуйте вдома пакет із льодом і нанесіть його прямо на ясна.
 • Коли він замерзне і затвердіє, його можна легко видалити.
 • Майте на увазі, що для більшого шматка жуйки, який застряг у вашому волоссі, найкраще підійде рослинна олія. Використовуйте міхур з льодом, щоб видалити гумку лише у випадках дуже маленької ураженої ділянки.

3. Оцет

Дослідження розкладання полімерів показали, що хімічні розчинники, такі як оцет, гліцерин і вода, найбільш ефективно розривають хімічні зв’язки жувальної гумки.

 • Щоб видалити жуйку з волосся за допомогою оцту, просочіть уражену ділянку оцтом.
 • Зачекайте кілька хвилин, поки оцет розпушить гумку, що застрягла у вашому волоссі.
 • Потім за допомогою гребінця з широкими зубцями обережно видаліть жуйку з волосся.
 • Обов’язково почекайте потрібний час, поки оцет не розм’якшить липку гумку. Потім за допомогою гребінця видаліть жуйку.

4. Арахісове масло

Крім того, що арахісове масло є смачною приправою, воно має й деякі менш відомі переваги. Він містить усі потрібні олії, які створять магію та легко видалять жуйку, що застрягла у вашому волоссі.

 • Нанесіть арахісове масло на всю область прилиплого до гумки волосся так, щоб воно повністю покрило гумку.
 • Ви можете зробити це пальцями або більш м’якою зубною щіткою.
 • Нанесіть арахісове масло, а потім почекайте деякий час, оскільки приправа на диво робить жуйку у вашому волоссі менш липкою.
 • Вимийте волосся після того, як видалите жуйку, тому що ви не хочете, щоб ваше волосся пахло приправою.
 • Обов’язково вибирайте кремове арахісове масло, а не хрустке.

5. Зубна паста

Ви, мабуть, змирилися з дивовижною перевагою зубної пасти, яка підтримує ваші ясна білими та здоровими. Чи знаєте ви, що вони також є чудовим домашнім засобом для видалення жувальної гумки, що застрягла у волоссі?

 • Щоб застосувати, нанесіть трохи зубної пасти на ватний тампон, а потім промокніть ним гумку, яка застрягла у вашому волоссі, щоб вона повністю була покрита зубною пастою.
 • Ви також можете зробити це за допомогою старої зубної щітки.
 • Зачекайте кілька хвилин, оскільки зубна паста зробить гумку твердішою та менш липкою.
 • Потім легко видаліть жуйку, що застрягла у вашому волоссі, за допомогою щітки для стільця з широкими зубцями.

6. Майонез

Так, ми погоджуємося, що це може бути жирним, брудним рішенням. Але якщо майонез — це весь жир, який є у вашому холодильнику, не засмучуйтесь, адже він зробить свою роботу та полегшить видалення жуйки з волосся.

 • Щоб нанести, пальцями покрийте майонезом гумку, що застрягла у волоссі.
 • Деякі види майонезу містять усі необхідні олії, наприклад оливкову олію, що робить гумку менш липкою.
 • Після нанесення майонезу на уражену ділянку зачекайте кілька хвилин, перш ніж обережно видалити жуйку.
 • Якщо ви використовуєте майонез, щоб видалити жуйку, що застрягла у вашому волоссі, завжди пам’ятайте про прийняття душу відразу після цього.

7. Вазелін

Вазелін широко використовується в Індії, і він є основним компонентом більшості дорожніх наборів. Чи знаєте ви, що вазелін також корисний для видалення гумки, що застрягла у волоссі? Вазелін – це, по суті, вазелін, який являє собою суміш натуральних восків і мінеральних масел.

 • Нанесіть трохи вазеліну на ватний тампон і нанесіть його на уражену ділянку та навколо неї, щоб гумка була повністю покрита речовиною.
 • Зачекайте кілька хвилин, перш ніж спробувати обережно видалити жуйку.

Чого не можна робити, якщо жуйка потрапила у волосся?

Жувальна гумка - Як видалити жувальну гумку з волосся?

Не починайте смикати руками гумку, яка застрягла у вашому волоссі, оскільки це може призвести до збільшення площі волосся, вкритої гумкою, і погіршити проблему.

Переконайтеся, що гумка не поширюється та не застряє у волоссі, обережно ізолюючи уражені пасма волосся.

Пам’ятайте, що потрібно бути обережним під час видалення гумки та завжди мити волосся після використання таких засобів, як арахісове масло та рослинні олії чи будь-які інші інгредієнти для видалення гумки. Зрештою, ви ж не хочете, щоб у вас пахло цією їжею!

Висновок

Використання рослинних або вершкових олій є одними з найпростіших і найефективніших домашніх засобів для видалення жуйки, що застрягла у вашому волоссі. Ніколи не панікуйте, якщо гумка застрягла у вашому волоссі, бровах або віях. Завжди будьте ніжними, остаточно висмикуючи жуйку з волосся після застосування домашніх засобів. І не пропускайте миття волосся після цього.

Незважаючи на всі зусилля, якщо у вас все ще є якісь занепокоєння щодо вашого волосся, ви повинні негайно записатися на прийом до перукаря або дерматолога.