Волосся – Як вирішити проблеми з волоссям?

Крім залежності від сушіння феном, звичок випрямлення, гарячого душу та регулярних доглядів за коренями – інколи ми всі винні в тому, що не так добре ставимося до свого волосся.

Якщо ваша подорож до здорового волосся включає забагато продуктів і більше порад, ніж ви можете пригадати, ви не самотні. Іноді все, що вам потрібно, це прості та ефективні рішення для догляду за волоссям.

Читайте далі, щоб дізнатися, як ви можете подолати деякі з найпоширеніших проблем із волоссям, щоб допомогти вам отримати красиве здорове волосся.

Поширені проблеми з волоссям

Волосся - Як вирішити проблеми з волоссям?

1. Лупа

Лупа не потребує представлення. Це коли шкіра на голові лущиться і лущиться. Хоча лупа часто помилково сприймається як погана гігієна, основними причинами є сухість шкіри голови  та чутливість до певних продуктів.

Білі пластівці можуть бути як незручними, так і складними для лікування. Найкращий спосіб — підтримувати шкіру голови в чистоті за допомогою шампуню проти лупи або шампуню, що містить сірку цинку та піроктолонамін.

Яблучний оцет — це швидкий спосіб позбутися від лупи, оскільки він має протизапальні та антимікробні властивості. Кокосова олія та олія чайного дерева також допомагають лікувати лупу завдяки своїм протизапальним властивостям.

Інші перевірені способи зменшення тяжкості лупи включають зменшення стресу, споживання пробіотиків і додавання омега-3 жирних кислот у ваш раціон. Щоб уникнути реакції, завжди тестуйте продукти перед використанням і проконсультуйтеся з дерматологом.

2. Випадання волосся

Волосся - Як вирішити проблеми з волоссям?

Втрата від 50 до 100 пасом волосся на день є нормальною. Якщо ви відчуваєте раптове і помітне збільшення щоденної втрати волосся, настав час озирнутися на минулі три-шість місяців вашого життя.

Випадання волосся відбувається через кілька факторів, таких як стрес, гормональний дисбаланс і використання неправильних продуктів. Як тільки ви знайдете причину випадіння волосся, вам стане легше вирішити проблему правильним чином.

 Деякі способи запобігання випадінню волосся включають додавання до раціону продуктів, багатих білками, використання м’якого шампуню, масаж шкіри голови гарячими оліями, зволоження та регулярні фізичні вправи. Очищення від інструментів для термічної укладки також допомагає. Нарешті, якщо ваше волосся мокре або спітніле, не зав’язуйте його.

3. Сухе волосся

Якщо ваше волосся здається шорстким, значить, воно вимагає білка. Жирні кислоти, такі як вітамін B5, омега 3 і 6, можуть допомогти відновити пересушене волосся.

Іноді інші основні проблеми, такі як менопауза, протизаплідні таблетки, вагітність або гормональний дисбаланс, можуть відображатися на структурі вашого волосся. Анемія і гіпертиреоз також можуть викликати сухість.

Ви повинні поводитися з сухим волоссям з максимальною обережністю та ніжністю. Спробуйте пом’якшити речі, які роблять ваше волосся ламким, як-от вплив сонця та хлору, забруднення, хімічні обробки та термоукладання.

Маски та олії для волосся можуть усунути пошкодження, пом’якшити пасма, відновити зволоження та зробити ваше волосся блискучим і слухняним. Холодний душ і зміна способу сушіння волосся також можуть допомогти запобігти сухості. Якщо ви хочете приймати омега-3 і вітамінні добавки, проконсультуйтеся з лікарем.

4. Жирна шкіра голови

З багатьох причин, таких як неправильне харчування, генетика чи гормональні зміни, найбільшою причиною жирної шкіри голови є надмірне вимивання.

Це класичний приклад синдрому «яйця чи курки». Чи часто ви миєте голову через жирну шкіру голови, чи ваша шкіра голови жирна через занадто багато миття голови?

Коли ви миєте волосся більше двох-трьох разів на тиждень, це сушить шкіру голови, і, щоб компенсувати це, шкіра голови виробляє більше жиру. Такі інгредієнти, як молочна кислота, допомагають регулювати вироблення олії.Спробуйте мити волосся теплою або холодною водою. 


Гаряча вода стимулює роботу сальних залоз, що призводить до збільшення жиру.

Попрощайтеся з жирним волоссям за допомогою цих порад

  • Завжди пам’ятайте, що вам потрібно правильно вимити шампунь, ретельно доглядати та ретельно змивати.
  • Уникайте гарячих інструментів, оскільки від них волосся швидше стає жирним.
  • Чистіть щітку щодня, щоб уникнути непотрібного накопичення.
  • Припиніть грати зі своїм волоссям – розчісування або торкання волосся стимулює роботу сальних залоз.
  • Пропустіть незмивні кондиціонери та інші продукти, які зволожують ваше волосся.Кількість жиру, який виробляє ваше волосся, змінюється з часом і зменшується з віком. 


Ваше занадто жирне волосся не буде переслідувати вас вічно!

5. Посічені кінці

Коли олія шкіри голови не досягає кінчиків волосся, вони з часом висихають і січуться. Посічені кінчики – це сигнал до стрижки. Навіть якщо ви відрощуєте волосся, вам потрібно регулярно підстригати його, щоб зберегти його здоровим.

Якщо ви не підстригаєте волосся, то проділи просуваються вгору по стрижню волосся. Зрештою, вам доведеться зрізати більше волосся, щоб усунути пошкодження.

Тепло погіршує посічені кінчики, тому тримайтеся подалі, але якщо ви наполягаєте, купіть якісний термозахисний засіб і уникайте нагрівання кінчиків.

Втираючи трохи олії в кінчики, можна мінімізувати появу посічених кінчиків, а також забезпечити живлення. Уникайте надмірного розчісування та миття шампунем, оскільки вони можуть посилити посічені кінчики.Оскільки кінчики більш сухі, найкраще наносити шампунь лише на шкіру голови, а кондиціонер – від середини до кінчиків для додаткового зволоження. 


Крім того, підстригання кожні десять тижнів дозволить уникнути посічених кінчиків.

6. Frizz і Flyaways

Завивання — це не просто боротьба з вологістю. Він може завдати удару будь-де та будь-коли. Навіть незначна зміна рівня кератину або вологості іноді призводить до неслухняності та кучерявості волосся.

Надмірне вплив на волосся праскою для укладання, ультрафіолетових променів, хімічних речовин і фарби також може призвести до того, що ваше волосся пукнеться. Чи знаєте ви, що кучерявість зазвичай говорить про те, що ваше волосся пошкоджене?

Головне – повернути вологу волоссю за допомогою масок для волосся, сироваток або незмивних кондиціонерів. Гаряча олія також добре живить пошкоджене волосся.Якщо ви сушите волосся феном, спрямуйте насадку вниз по стрижню волосся, щоб зробити ваше волосся блискучим і без завитків. 


Завжди пам’ятайте про застосування термозахисного спрею.

Ось ще кілька способів позбутися кучерявого волосся:

  • Уникайте надмірного миття голови
  • Зменшіть вплив тепла – як від води, так і від засобів для укладання
  • Захистіть волосся від вологи за допомогою шапки або шарфа

7. Тьмяне волосся

Спокусливо підвищити температуру випрямляча до 450 градусів, щоб отримати ідеальне, гладке волосся. Але якщо ваше волосся не дуже густе або жорстке, така температура може спалити кутикулу волосся та спричинити його ламкість.

Багато факторів можуть пошкодити вашу кутикулу – від повсякденного укладання до погодних умов, хімічної обробки до надмірного чищення, хлору та багатьох продуктів на основі силікону – список можна продовжувати.

Якщо ви хочете, щоб ваше волосся виглядало свіжим і чудовим, йому потрібен білок. Волосся складається з білка, тому саме це йому потрібно для відновлення.

Виберіть індивідуальні продукти, подібні до тих, що доступні в SkinKraft. Вони містять білок і розроблені відповідно до ваших потреб.

8. Термічно пошкоджене волосся

Волосся - Як вирішити проблеми з волоссям?

Незважаючи на те, що використання вашої природної текстури стало надзвичайно популярним, є спокусливе використання ваших улюблених інструментів для термічної укладки для завивки, завивки, завивки або випрямлення волосся.

Але чи знаєте ви, що не тільки щоденне використання цих засобів може пошкодити ваше волосся? Навіть випадкове змахування може зашкодити йому.

Незважаючи на те, що не існує чорно-білих ліків для ушкодження від тепла, єдиний реальний спосіб усунути пошкодження – це повністю прибрати тепло. Ви також можете додати маски для волосся та процедури глибокого кондиціонування до свого догляду за волоссям, щоб отримати належне зволоження та живлення.

Якщо ви збираєтеся використовувати інструменти для укладання, завжди переконайтеся, що ви заздалегідь використовуєте термозахисний спрей.

9. Пошкодження кольору волосся

Ви знаєте, що регулярні сеанси фарбування можуть пошкодити ваше волосся в довгостроковій перспективі, але ви все одно можете піти в салон, коли прокручуєте нескінченні натхнення у своїй стрічці Instagram.

Фарбування волосся може зробити його ламким, будь то коріння, освітлення чи мелірування. Хімічні речовини у барвнику також можуть викликати сухість, тьмяність, ламкість і посічені кінчики.

Якщо ви пофарбували волосся, вам потрібно приділити йому додатковий догляд і увагу. Будь ласка, перейдіть на шампунь зі спеціальною формулою для фарбованого волосся, мийте волосся рідше, ніколи не пропускайте кондиціонер, зменшіть температуру та балуйте волосся масками.

Вищевказані методи можуть значно допомогти вашому фарбованому волоссю відновитися, особливо в перші дні.

10. Випадання волосся за станом здоров’я

Спадкове випадання волосся, генетика, гормональний дисбаланс і менопауза можуть спричинити випадання волосся. Якщо ви відчуваєте незвичне для вас випадання волосся, в тому числі випадання волосся, залисини та плями, вам слід проконсультуватися з лікарем або дерматологом.

Висновок

Незалежно від того, чи миєте ви волосся шампунем занадто часто, чи проводите надто багато часу з праскою, ваше волосся має унікальний спосіб повідомити вам, коли щось не так, прислухайтеся до нього. Завжди будьте обережні та зверніться до лікаря, якщо вам потрібна додаткова допомога.