Молитви за 16 кафізму

Трисвяте по Отче наш:

Теж тропарі, глас 1: Ін мир тебе, душе, чекає, / і Суддя хоче твоя викрити таємна і люта. / Не перебудуй бо в тутешніх, / але попереди кричущі Судді: / Боже, очисти мене і спаси мене.

Слава: Як прегрішеними багатьма / і виразками безмірними облежимо єсь, Спасе, / гріш молю Твоє благоутробіє, Христе: / лікареві недужих, / відвідай, і зціли, і спаси мене.

І нині: Душе моя, що недбайливо живеш ліниві? / Що не дбаєш про злих, яких чинила в житті? / Постарайся виправитися / перед тим, як двері не зачинять Тобі Господь. / Богородице притєци, припади і зойк: / Уповання ненадежних, спаси мене, / багато до Тебе грішила, Владичице Пречиста.

Господи, помилуй (40 разів) і молитва:

Господи Святий, у вишніх живий, і всевидячим Твоїм оком глянь на все творіння, Тобі прихиляємо вию душі й телеси, і Тобі молимося, Святий святих: простягши руку Твою, невидиму, пробач нам усі гріхи, вільне і невільне, словом чи ділом. Даруй нам, Господи, розчулення, даруй сльози духовні від душі, на очищення багатьох наших гріхів, даруй велію Твою милість на мир Твій і на нас негідні раби Твоя. Як благословене і преславлене є ім’я Твоє, Отця і Сина і Святого Духа, тепер і повсякчас, і на віки віків, амінь.