Християнський егрегор (православний, церковний, релігійний): що це таке

Езотерики часто застосовують поняття егрегор. Воно має на увазі скупчення енергії, яке виділяє група людей. Чим більше було віддано, тим потужнішим стає «ментальний конденсат». Християнський егрегор є одним із найсильніших. Живить своєю енергією як віруючих, а й більшість магів.

Що таке егрегор

Егрегор – нематеріальна освіта, що породжується думками і емоціями колективу і знаходить самостійне буття. Структура пов’язана з певним станом людей, їх почуттями, бажаннями та прагненнями. Різні види егрегорів існуватимуть до того часу, доки помре остання людина землі. Навіть якщо особистість вважає, що вона не належить до жодної освіти, то ця думка є хибною. Вона включена в егрегор невірування. До нього входять такі самі люди.

Православний егрегор є спільним для багатьох людей, які не знайомі один з одним. За його допомогою відбувається енергоінформаційний обмін. Це сильна структура, що дає людині рівно стільки, на скільки вона заслуговує. Має послідовників у всьому світі, але пік розвитку вже пройдено і потроху згасає.

Християни вважають, що все, що пов’язане з вірою та церквою, підпорядковується Богові. Він має помічників в особі ангелів та архангелів. Але егрегор – це не творіння Всевишнього. Його створили люди. Існує теорія, що освіта підпорядковується найвищому егрегору релігії. До нього входять усі релігійні течії світу.

З чого складається

Християнський егрегор має 3 основні елементи, де все будується.

 1. Біблія – на тонкому плані виглядає як велика чорна книга з написом Bible.
 2. Хрест із розп’яттям Ісуса — на тонкому плані величезний. До нього підключаються інші елементи, які мають форму ромба чи піраміди.
 3. Піраміди – становлять мережу, пов’язані з хрестом розп’яття. З них йдуть промені світла.

Церкви

Православ’я – це одна з гілок християнства. Його божественний егрегор дає храмам світлі та високочастотні енергії. Вони походять від пірамід і обволікають церкву. Сила променів майже скрізь однакова. Але біля одних храмів вони залишаються біля куполів, в інших заходять усередину. Це від двох чинників.

 1. Благочестива поведінка служителів церкви — у ній створюється правильна атмосфера, коли батюшки та ченці відкривають свої серця. Тоді енергія егрегору наповнює приміщення храму.
 2. Комерціалізація церкви – у такій структурі все залишається енергетично ненаповненим. Ченці виконують вказівки священних книг, не відкриваючи серця.

Найбільше накопичення енергії у церкві спостерігається під головним куполом. Під ним і розміщують вівтар. Всі присутні в цьому місці піддаються найсильнішому впливу егрегора. Велике значення також має місцезнаходження храму. Промені, що виходять із землі, розподілені нерівномірно. Є місця-порожнечі, але є й дуже сильні території.

Мощі

Є різні думки щодо того, чи мають потужність енергію. Раніше вважалося, що вони позбавлені її. Але екстрасенсорні дослідження останків Серафима Саровського показали, що поруч був дух преподобного. Ті, хто поклонявся мощам, знаходилися під благотворним його впливом. Після цього було досліджено інші останки святих. Біля деяких також було виявлено парфуми.

Монашество

Прояв чернецтва – це ментальний блок, який стримує сексуальну енергію. Після постригу змінюється тонке тіло особистості. У місці тазу воно стає темним. При спробі його вилікувати тремтять блоки егрегора. Це трапляється через те, що вони стають єдиним цілим із програмами структури. Вибір уникнути мирського життя і задоволень — це їхній вплив.

Куратори

Церковний егрегор має багато дуже сильних кураторів. Їхні завдання наступні:

 • захоплювати послідовників та накопичувати багато енергії;
 • убезпечувати структуру від небезпек;
 • нападати на тих, хто намагається звільнити себе чи інших.

За дослідженнями парапсихологів виділяють таких кураторів:

 1. Рептилоїди – виглядають як священнослужителі в рясах.
 2. Демони — атакують тих, хто негативно впливає на послідовників. Знаходяться позаду людей, які потребують допомоги.
 3. Дракони та змії – відрізняються агресивністю, можуть нападати на людей. Не всі екстрасенси їх бачать. Вимагають багато енергії для існування.

Переваги сприяння

Робота з православним егрегором – це виконання християнських ритуалів та змов за допомогою текстів російською або латинською мовою. Їх поділяють на два види:

 • ті, що вимагають вкладення особистої сили, не звертаються за допомогою текстів до Вищих сил, ангелів чи демонів;
 • змовні слова, що містять заклик до Бога, Сатани чи когось іншого.

Енергію для ритуалів беруть з егрегора, хоча церква негативно ставиться до чаклунства. Тексти, що використовуються, близькі до молитов, тому структура схвалює їх. Ритуали отримують величезну міць, тому що людей, що моляться по всі землі, дуже багато. Кожен із них віддає свою енергетику у проханнях чи подяках Вищих сил. Результат цього – потужний егрегор.

Структура не лише джерелом енергії. Вона здатна дати захист людині чи навіть зцілити її. Людина, включена в таку освіту, огороджена від пристріту і псування.

Недоліки знаходження під впливом

Серед мінусів взаємодії із християнським егрегором виділяють такі:

 1. Невисокий рівень енергії віруючих — магам, які практикують, не завжди виходить накопичити її, тому що процес передбачає віддачу з боку послідовників. Для сильного чаклуна немає сенсу взаємодіяти зі структурою, вона лише заважатиме. Працювати з нею варто у тому випадку, коли потенціал практика невисокий.
 2. Неприйнятність сильних чаклунів – церква не визнає чорної та білої магії. Християнська магія є її неофіційною частиною. До цієї групи також входить церковне та соборне чаклунство. Вийти за межі немає можливості.
 3. Сильне впливом геть свідомість і підсвідомість людини — послідовники релігії запрограмовані виконання певних правил. Вони часто нав’язану думку вважають власною, тому релігійний егрегор вважається одним із найнебезпечніших. Він нав’язує людині стиль поведінки, сферу діяльності тощо. буд. Людина боїться відступити від певних рамок через почуття провини. Безліч дій попереджається концепцією гріха.
 4. Гальмування розвитку мага – практик багато часу витрачає на обмірковування сенсу догматів, правил та різних свят. Це збиває його зі шляху.

Сильні особи у складі освіти невигідні йому. Такі люди можуть вийти з егрегора та переманити за собою інших. Це призводить до того, що вона заважає людині осмислювати чужі концепції. Прихильники релігії повинні мати лише канонічну інформацію.

Обов’язково виникають конфлікти за бажання працювати з іншими структурами. Магічні практики вказують на те, що працювати у двох напрямках неможливо. Для прикладу, щоб заручитися підтримкою слов’янських богів, потрібно зняти печатку християнства, що отримується внаслідок хрещення.

Як підключитися

Згідно з християнськими традиціями, немовля хрестять. Цей обряд дає можливість підключитись до православного егрегора. Для людини, нехрещеної у дитинстві, також виконують таїнство. Це допоможе заручитись підтримкою структури. Тоді особистість отримає свого Ангела-охоронця, який захищатиме від різних небезпек та бід.

Крім хрещення, людина має вірити в Бога. Потрібний настрій на ментальному та емоційному рівні іноді може відкрити канал самостійно. При читанні молитовних текстів віра в їхню силу також є важливою. Тоді можна сподіватися успіх ритуалу.

Егрегор передбачає швидке підключення у разі, коли відбувається лише свідоме прийняття його ідей. Наприклад, людина може повірити раптом у щось або покаятися у всіх гріхах у ситуації, що становить небезпеку життю.

Наслідки підключення

Плата за вхід у християнський егрегор:

 • втрата великої частини енергії та усвідомленості;
 • нездатність критично міркувати на теми, пов’язані зі структурою.

Релігійні фанатики що неспроможні думати самостійно. Їхнє мислення зайняте лише змістом егрегора. Через певний час рівень їхнього інтелекту знижується так само, як і енергетика. Витрати управління такими людьми набагато менше.

Практики, які мають сильний самоконтроль, можуть керувати процесом взаємодії з освітою. Але їхнє усвідомлення може бути зім’яте програмуючим психіку впливом структури.

Робота із структурою

Взаємодія із християнським егрегором часто полягає у звичайному спостереженні. Матерії тонкого світу самі визначають, що потрібно для конкретної ситуації, тому що вони бачать набагато більше за звичайну людину. Структура сама подбає про потребу того, хто просить.

Щоб стати улюбленцем егрегора, варто дотримуватися певних правил.

 1. Вірити в Бога, ангелів і святих – без цієї умови неможливе отримання допомоги. Компроміси не задовольнять структуру. Їй потрібна абсолютна віра, відданість та послух. Інакше молитви та змови не дадуть результату. Можуть навіть спричинити негативні наслідки.
 2. Дотримання загальноприйнятих обрядів періодично потрібно відвідувати церкву. Добре, якщо є можливість проводити богослужіння щотижня.
 3. Пожертвування — щоби щось отримати, необхідно навчитися віддавати. Фінанси — це певний вид енергії. Практики, які взаємодіють із православним егрегором, повинні віддавати церкві десятину — десяту частину свого місячного доходу. При невиконанні цієї умови людина втратить частину свого прибутку іншим способом, який завжди буде приємним.
 4. Освячення будинку, квартири, автомобіля тощо — відмінний спосіб захистити себе та своїх рідних від негативних впливів з боку. В результаті цього виду роботи з егрегор людина віддасть частину енергії, але отримає натомість дуже багато.
 5. Моління – при зверненні до святих чи Господа людина отримує допомогу, натомість яку віддає свою енергію. Існує багато різних молитов, які за численними відгуками мають ефективність.
 6. Магічні християнські обряди є невід’ємною частиною егрегора, хоча багато прихильників релігії ставляться до них негативно.
 7. Дотримання постів та звернення уваги на основні свята – потрібно дотримуватись певних правил, але без фанатизму.

Якщо допомога не була вказана, це говорить про те, що обмін енергією порушено. Людина, можливо, зайняла неправильну позицію у взаємодії з нематеріальною освітою і не здогадується про це. Енергетика людини підживлює інші структури. Захист та підтримка, що походить від православного егрегора, слабшає. Особистість стає вразливою.

Визволення

Вихід із структури називається розкриттям. Процес складний, тому що жодна подібна освіта не зацікавлена у зреченні від нього своїх послідовників. Людина може намагатися звільнитися від егрегора, бо мінусів має чимало. Підключитися до структури легко, а вийти з неї може не вийти.

Способи

Людині може знадобитися відкуп. Для цього потрібно виконати такі дії:

 1. Прийти до некомерційного храму. Перед ликом Пресвятої Богородиці оголосити про своє рішення залишити християнський егрегор. Звернутися також із проханням взяти все, що людина заборгувала, але після цього нічого не вимагати. Культ Божої матері відрізняється великою справедливістю при розрахунках із боргами.
 2. У церкві залишити все християнське приладдя — хрестики, свічки, Біблію, лики святих та ін. Після цього піти не озираючись.
 3. Під час зустрічі жебраків треба дати їм грошей. Робити це більше ніж 3 рази не потрібно.

Відкупити людину можуть і язичницькі боги, але вони повинні бути впевнені, що їм це потрібно. Таких культів зараз небагато, тому треба дати особливу обітницю. Тоді язичницький егрегор може залучити свої ресурси на благо людини. Одним із таких способів може бути встановлення вівтаря для певного божества та моління біля нього протягом кількох років.

Звільнитися від церковного егрегора можна й іншим способом. Обряд також виконують у храмі. Варто вибрати час, коли в ньому буде мало людей. Перед вівтарем чи обличчям Христа Вседержителя вимовляють такі слова:

Я, (ім’я, дане при хрещенні), що називає себе (магічне ім’я), говорю про зречення. Зрікаюся Бога Єгови, Батька, Від Ісуса Христа, Сина, Від Духа Святого, від Діви Марії і від Світла, від них вихідного. Зрікаюся свого ангела-охоронця, і від усіх божественних Сил ангельських. Зрікаюся всякого святого християнського місця, від місця свого серед раю, від усякої християнської думки і діяння, від милості і прощення пана бога. І нехай ніколи не ступлю я на дорогу на спасіння Христом, богом дану, і душа моя для Бога назавжди зникне, і не почує він більше голосу мого. Така моя воля і нехай буде так відтепер і у вічності!

Процес передбачає виконання таких правил:

 • прочитати текст тричі у повільному темпі, не перериваючись, навіть якщо обставини перешкоджають цьому;
 • покласти безбожний знак хреста – лівою рукою, знизу вгору і зліва направо;
 • піти з церкви, не повертаючись.

Перешкоди

Християнський егрегор може перешкоджати людині, яка вирішила його покинути. Це проявляється у виникненні страхів, кошмарів про те, що може статися внаслідок виходу із структури. Ці посилання призначені для залякування послідовника. Але якщо людина твердо вирішила звільнитися, то паніці піддаватися не можна.

Головне розуміти, що піти у нікуди неможливо. Існує єдиний варіант – усвідомлення свого бога, який породив власне Я та структуру. З ним встановлюють зв’язок шляхом настроювання каналу. Роблять це за допомогою медитації. Для процесу знадобиться щонайменше 20 днів. Усамітнюючись у кімнаті, виконують такі маніпуляції:

 • сідають, приймаючи зручну позу;
 • заплющують очі та концентруються на диханні;
 • намагаються зупинити потік думок.

Медитація має займати близько 15-20 хв. Зумівши досягти результату, особистість очищає своє біополе. Тоді вище Я налаштовує енергетичні канали. Людина матиме можливість вийти з православного егрегора.