Депутат держдуми рф запропонував обмежити продаж ігор із військовими з «недружніх» країн

Депутат держдуми рф запропонував обмежити продаж ігор із військовими з «недружніх» країн

Продаж відеоігор ігор, де гравці виступають у ролі військових із «недружніх» країн, запропонували обмежити. З такою ініціативою виступив член Комітету Держдуми з бюджету та податків Євген Федоров («єдина росія»), відповідну заяву Федоров направив голові мінцифри Максуту Шадаєву.

Федоров вважає, що росія витрачає «великі зусилля на патріотичне виховання», і водночас у країні продаються відеоігри, де головними героями виступають бійці військових підрозділів із «недружніх» країн. Депутат вважає “неправильним”, що в рф просувають “героїчний образ солдатів” з таких держав.

“У зв’язку з цим прошу Вас розглянути питання про введення заборони на продаж в російській федерації відеоігор для ПК і консолей, сюжет яких передбачає, що гравець повинен симулювати дії військовослужбовців, які представляють держави, внесені до переліку недружніх”, – йдеться у тексті звернення неадеквата.

Це вже не перша ініціатива депутата останнім часом — раніше Федоров запропонував обмежити для іноагентів право на податкові відрахування та знижки щодо адміністративних штрафів.

“НАРАСІЇ Все стабільно!”