Чужий в будинку: які кімнатні рослини можна приймати в дар, а які – ні

Кімнатні рослини – це не просто прикраса. Вони просочуються енергетикою будинку і часто прив’язуються до того чи іншого житла. Саме тому варто бути обережнішими і слідувати корисним прикметами.

Відповідно до думки фахівців, деякі квіти можна дарувати і приймати в подарунок, а інші краще не варто.

Прикмети про кімнатні квіти

Прикмети говорять, що краще не брати квіти, які відчувають себе в чужому домі погано. Часто буває так, що вони не цвітуть, марніють або хворіють. Народні прикмети говорять, що в такому будинку рослини намагаються нейтралізувати негативну енергетику. Такі рослини не слід брати до себе, тому що вони можуть заразити негативом і ваше житло.

Квіти добре будуть рости, якщо взяти відросток без попиту. Звичайно, виходить це не завжди, та й простіше попросити, так що подібна прикмета в сучасному світі не актуальна.

Можна брати чужі квіти, якщо це подарунок. Зрозуміло, ви повинні знати цю людину і довіряти йому, тому що з квітами передаються прокляття і порча. Якщо вам дарує квітку добра людина, постарайтеся прийняти цей подарунок. Квітка обов’язково повинна бути в горщику.

Чужий в будинку: які кімнатні рослини можна приймати в дар, а які – ні

Стародавні прикмети говорять про те, що приймати в подарунок квітку не варто по понеділках. У цей день з квіткою можуть передаватися страхи і негативні думки. Найкраще приймати такий подарунок або робити його на вихідних.

Не варто приймати в подарунок і брати чужі кімнатні квіти, які вже не молоді. Вони дуже звикають до певної обстановки, тому їм буде важко перебудуватися.

Не бажано приймати в подарунок квітку, якщо ви хворі. Рослина може як дати людині життєві сили, так і витягнути їх з нього. Краще не ризикувати.

Якщо ви приймаєте в подарунок квітку від людини, якій не зовсім довіряєте, краще відкупитися. Потрібно дати щось взамін – пару монет або якийсь подарунок у. Взагалі, в давнину в багатьох культурах на будь-який раптовий подарунок з боку сторонньої людини було потрібно дати якусь відповідь, відкуп. Вважається, що це знімає всі негативні ефекти.

Які квіти можна брати, а які ні

Фіалка. Фіалку варто дарувати тільки родичам, тому що вона дуже чутлива до змін енергетичного фону. Ще краще буде, якщо її подарувати тому, хто живе з вами в одному будинку або квартирі. Ця квітка діє як щасливий сімейний талісман, тому стороннім людям краще дарувати фіалку тільки в тому випадку, коли вона тільки що була куплена в магазині.

Орхідея. Ця рослина приносить в будинок благополуччя, любов, пристрасть. Це найсильніший талісман і джерело щастя, тому його дарувати краще з великою любов’ю і повагою. Дуже добре дарувати орхідею молодій дамі, так як ця квітка сприяє підвищенню самооцінки і впевненості в собі. Це стійка рослина, яка змінює навколишнє середовище, але не залежить від енергетики будинку. На нього складно накласти порчу.

Чужий в будинку: які кімнатні рослини можна приймати в дар, а які – ні

Троянди . Троянди будь-якого типу краще не дарувати. Більш того, дані кімнатні квіти краще не брати навіть на час. Роза спокійно почувається в одному місці, вона прив’язується до нього, повільно підвищуючи свою енергетику. Вона може зачахнути і померти, але навіть якщо вона цього не зробить, ніякої користі, крім естетичної, нести вона вже не буде.

Решта квітів можна дарувати і приймати в дар спокійно, але краще відкуповуватися і бути обережними. Квіти можуть бути заговорені на псування, тому, приймаючи їх від малознайомого або негативно налаштованої людини, краще двічі подумати.

  • Чужий в будинку: які кімнатні рослини можна приймати в дар, а які – ні

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts