Як позбутися лупи та забути про цю проблему назавжди?

Коли одяг та волосся всипані білим нальотом, то це явно не приносить нікому радості, саме тому проблему появи перхоті слід вирішувати якнайшвидше. Як тільки ви помітили її, то відразу обирайте спосіб, який допоможе вам позбутись цієї неприємності.

Цікавий той факт, що з такою проблемою, як поява лупи, час від час стикається більша половина населення нашої планети. При цьому у більшості людей вона виникає неодноразово на протязі життя. Саме тому періодична поява лусочок лупи, навіть, не вважається відхиленням від норми, і не слід комплексувати та соромитись, якщо зараз ви стикнулись із цією неприємністю.

Як позбутися лупи та забути про цю проблему назавжди?Тепер давайте поговоримо, що ж це таке і звідкіля береться? Клітини шкіри голови мають життєвий цикл, довжиною у 28 днів, після чого просто відмирають та змінюються новими. Вони дуже малі, тому неозброєним оком ви за цим процесом спостерігати не зможете. Людина допомагає сама собі позбутись старих клітин з допомогою миття голови. При цьому часом цей варіант неефективний, тому стають помітними ці ороговілі клітини. Якщо ви думаєте, що з такою проблемою стикаються виключно власники сухої шкіри голови, то ви дуже помиляєтесь. Не менш рідко перхоть з’являється і у власників жирного волосся.

Що є причиною появи лупи?

Частково цей процес пов’язаний із віком, індивідуальними особливостями та кліматом, проте найбільш поширеною причиною появи лупи є неправильний догляд за волоссям та шкірою голови. У всіх на шкірі голови є дріжджовий грибок (Pityrosporon ovale). Коли його занадто багато, продукти його життєдіяльності викликають подразнення на шкірі, що призводить до утворення надмірної кількості ороговілих клітин. Лупа стає особливо помітною, якщо мити голову недостатньо часто або недостатньо якісно.

Як позбутися лупи та забути про цю проблему назавжди?Зверніть увагу, якщо поява лупи супроводжується сверблячкою і подразненням, а також на шкірі голови з’являється запалення, то слід звернутись до дерматолога. Адже деякі шкірні захворювання, наприклад екзема або псоріаз, також провокують підвищене відділення лусочок, схожих на звичайну перхоть.

Часто шукати, як позбутись перхоті в домашніх умовах, люди починають лише тоді, коли її кількість дуже велика і все уже супроводжується неприємним свербінням. Зауважте, що при помірному утворенню лусочок лупи свербіж не буде турбувати вас.

Що впливає на появу лупи?

Як ми уже писали вищу, на її появу впливають клімат і інші умови навколишнього середовища, наприклад сухе тепле повітря і нестача сонячного світла взимку. Надмірне використання фена, особливо на високих температурах, також може викликати сухість шкіри голови і привести до підвищеного утворення лупи. А ось якість води і її жорсткість не мають вирішального значення. На відміну від мила сучасні шампуні прекрасно очищають і кондиціонують волосся навіть в жорсткій воді. Поява лусочок без будь-яких інших тривожних симптомів – не є ознакою захворювання. Позбутися від лупи можна, використовуючи відповідні спеціалізовані косметичні засоби і шампуні.Як позбутися лупи та забути про цю проблему назавжди?

Декілька простих рекомендацій, як позбутися перхоті в домашніх умовах:

 • купуйте якісні шампуні та кондиціонери проти лупи та використовуйте їх регулярно до повного позбавлення проблеми;
 • не подразнюйте шкіру голови. Мова іде про занадто гарячу воду, постійне використання фену на високих температурах, занадто жорстке втирання рушником, тверді щітки для волосся і т.д.;
 • якщо на сьогодні у вас є лупа, то слід відкласти процедури, які здатні вчинити додаткове подразнення шкіри, як фарбування, хімічні завивки чи випрямлення і таке інше;
 • для власників сухого волосся, засоби проти лупи можуть стати шкідливими самі по собі, адже ще більше висушують волосся, тому після кожного використання наносьте бальзами, ополіскувачі чи відновлюючи засоби;
 • лупа часто з’являється через неправильне харчування, тому слідкуйте за тим, що ви їсте та тримаєте не просто здоровий організм, але й красиве волосся без лупи;
 • стрес також є частою причиною появи лупи і тут порада може буде лише одна – менше хвилюйтесь та більше відпочивайте.

У мережі також є безліч рецептів приготування домашніх засобів від лупи, тому, якщо ви любите усе натуральне та зроблене власноруч, то не полінуйтесь знайти цікаві рішення.

 • Як позбутися лупи та забути про цю проблему назавжди?

  Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

  View all posts