У новій Tomb Raider Лара стане кумиром для команди розкрадачів гробниць

У новій Tomb Raider Лара стане кумиром для команди розкрадачів гробниць

Crystal Dynamics працює над наступною Tomb Raider – це не секрет. Є навіть деякі натяки на зміст гри. Однак тепер у Мережу злили трохи додаткових подробиць: схоже, у новій частині розкрадача гробниць буде не одна.

Блогер Колін Моріарті (Colin Moriarty) стверджує, що отримав у свої руки уривок сценарію майбутньої Tomb Raider, який дають акторам на пробах. Оригінальний злив прихований за оплатою на Patreon, тому покладаємось на переказ очевидців.

Отже, ось про що йдеться у слуху:

  • Гра має кодову назву Project Jawbreaker.
  • Тон оповіді – приземлений із елементами фантастики.
  • Лара стала досвідченою авантюристкою із роками досвіду за спиною. Вона захищала деякі артефакти. Пригоди Лари дісталися таблоїдів із медіа та сформували нове покоління розкрадачів гробниць.
  • Сімейні драми Лари залишилися позаду, але тепер вона бореться з самотністю.
  • Лара стикається із загадковим катаклізмом, який їй однієї не до зубів. Героїня починає працювати із командою розкрадачів гробниць.
  • На роль Лари шукають автентичну виконавицю: британку приблизно від 30 до 40 років, у добрій фізичній формі та зростом близько 1,7 метра.

Нагадаємо, Crystal Dynamics згадувала, що хоче об’єднати всесвіт Tomb Raider з різних періодів розвитку серії. Нова частина будується на Unreal Engine 5, а видавцем, мабуть, виступить якась із компаній Embracer Group.