У березні автори Wild Hearts додадуть до гри нового монстра

Твіттер-акаунт гри Wild Hearts повідомив про те, що в березні проект отримає оновлення . У ньому додадуть нового кемоно: монстра, з яким необхідно боротися.

Автори опублікували зображення, де представлений силует противника. Судячи з опису, цей монстр пов’язаний зі стихією вогню. Перекласти цей коментар можна таким чином:

“Погасіть це пекельне полум’я, поки воно не перетворило все на попіл”

すべてが灰に帰す前に、この地獄の業火を鎮めるのだ

新たな獣をはじめ多くの追加コンテンツが、


3月中にあづまの国にもたらされるであろう。

#PlayWildHearts pic.twitter.com/ASYapKLnyO

— WILD HEARTS JP (@WildHeartsJP) March 2, 2023

Гра Wild Hearts вийшла 16 лютого. Проект, натхненний серією Monster Hunter, позитивно сприйняли критики. Але гравці поставилися до екшена прохолодно – у Steam у нього “змішані” оцінки на основі 47% позитивних відгуків. Щоправда, найбільше користувачів критикують оптимізацію, яку розробники пообіцяли виправити .

Технічним виконанням гри на комп’ютерах залишилися незадоволені автори Digital Foundry. Щоправда, на консолях PlayStation і Xbox ситуація теж гнітюча.

Студія Omega Force, автори Wild Hearts, сподівається збудувати на грі нову франшизою. Її головною особливістю вони хочуть створити спільні битви з монстрами. Через це у роботі над екшеном вони намагалися реалізувати можливість кросплатформованого проходження.