Сумісність знаку зодіаку Телець в любові і шлюбі

Люди, народжені під знаком Тельця, надійні, постійні і віддані. Їх тверда рішучість, стабільність і сила волі залучають до них людей.

Тельці люблять свій будинок і вважають за краще проводити там якомога більше часу. Вони вміють цінувати прості земні радощі – смачну їжа, комфорт і затишок. Вони стримані і не люблять демонструвати свої почуття, скоріше, покажуть свою прихильність до коханої людини через повсякденну турботу. Їм потрібна певний ступінь передбачуваності у відносинах, так що сумісність Тельця в любові і шлюбі залежить від того, наскільки партнер готовий відповідати цій необхідній умові. Занадто непередбачувана людина з ними навряд чи сумісна.Ці люди спокійні й солідні, їх манера поведінки немов говорить навколишнім, що вони будуть надійними партнерами. У Тельця багато достоїнств, що робить його в любові і шлюбі одним з кращих Зодіаків. Але є одна риса, яка здатна створювати напруженість у відносинах – це впертість. Вони неохоче поступаються партнеру. Вони вперті і будуть чинити опір змінам у відносинах до останнього, але їхні кохані можуть заспокоїти себе тим, що їх любов постійна.Найкраща сумісність в коханні і шлюбі у Тельця зі знаками Зодіаку Діва (24 серпня – 23 вересня), Козеріг (22 грудня – 20 січня) і Телець (21 квітня – 20 травня). Хороша любовна сумісність з представниками зодіакальних знаків Риби (19 лютого – 20 березня) і Рак (22 червня – 22 липня).

Несумісними знаками для Тельця є Лев (23 липня – 23 серпня) і Водолій (21 січня – 18 лютого), хоча союз з Водолієм може бути корисний для кар’єри, а з Левом для емоційної підтримки. Відносини з Близнюками (21 травня – 21 червня) можуть дати їм вигоду в фінансовому плані. Що стосується сумісності у шлюбі, одним з кращих виборів є Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада). Для духовного розвитку буде плідним партнерство з Овном (21 березня – 20 квітня).

ТЕЛЕЦЬ-ОВЕН

Сумісність Овна і Тельця в любові і шлюбі можна оцінити в 70%. Ці зодіакальні знаки пов’язані з різними стихіями (Вогонь і Земля), але знаходяться під управлінням взаємнодоповнювальних один одного планет (Марс для Овна і Венера для Тельця), тому гармонія в їх союзі можлива, хоча і потребують зусиль.Обидва вони дуже чуттєві, але Овна може дратувати розміреність і брак фантазії Тельця в любові. В якості компенсації Овен може постійно намагатися розважити себе і шукати когось, хто задовольнить його запити. Ощадливість Тельця, який рідко робить щось спонтанно, буде дратувати партнера. Якщо земний Телець уміє заробляти гроші, то вогненний Овен ще краще вміє їх витрачати.

Спочатку їм може бути важко разом, але якщо союз проіснує досить тривалий час, Овен все ж оцінить стабільність і надійність другої половинки. Якщо Телець дозволить Овнові взяти на себе роль лідера, вони зможуть побудувати гармонійні відносини. В іншому випадку, їм буде складно отримати бажаний баланс. Відносини між ними часто бувають нетривалими.

Сумісність знаку зодіаку Телець в любові і шлюбі

ТЕЛЕЦЬ-ТЕЛЕЦЬ

Сумісність двох Тельців в любові хороша, успішний шлюб для цієї пари цілком можливий. Хоча партнери можуть використовувати різні способи для досягнення цілей, між ними завжди буде розуміння і довіра. Жінка Телець здатна оцінити по достоїнству надійність і грунтовність чоловіки Тельця. Він, зі свого боку, впевнений в її щирості і стабільності. Саме ці якості чоловік Телець шукає в супутниці життя.Мінусом їх любовного союзу або шлюбу може стати те, що вони дуже схожі. Кожен любить стабільність і не сприймає різноманітності, в результаті хвилювання і цікавість не зберігаються довго, романтика в любові йде і їм стає нудно разом. Ідеальним рішенням буде кожному партнеру розвинути захоплення яким-небудь хобі або знайти друзів, не даючи при цьому приводу для підозр.

Крім того, Тельці відомі такою якістю характеру, як впертість, що може створювати складності в цій парі. Можливо, жінці Тельцю, як більш гнучкій, іноді доведеться миритися і поступатися своїй другій половинці. Просто вона повинна пам’ятати, що її коханий або чоловік завжди думає про те, як зробити життя більш приємним і комфортною для них двох. Якщо їй все ж хочеться наполягти на своєму, то вона може ласками і ніжністю схилити партнера прийняти її думку. Як правило, чоловіки Тельці небагатослівні, тому фізичний контакт здатний дати кращий результат, ніж слова.І все ж, плюсів у союзі цих двох більше. Їх здатна об’єднати любов до грошей, працьовитість, відданість і турбота один про одного.

ТЕЛЕЦЬ-БЛИЗНЮКИ

Сумісність Тельця і ​​Близнюків в любові і шлюбі 50%. У них багато протиріч, хоча спочатку Телець буде зачарований Близнюками, а Близнюків зацікавить простодушна прямота партнера. Представники повітряного знака Близнюки, як правило, подвійні і мінливі люди, в той час як земні Тельці відрізняються схильністю до сталості. Тельця привертає артистизм і багатство уяви партнера, проте Близнюків дратує повільна реакція Тельця.Телець з вродженою потребою “мати” ніколи не зможе змиритися з прагненням Близнюків до зміни вражень і різноманітним контактам. Один любить зміни, а інший чинить опір їм. Їх інтимне життя також під питанням, поступово Близнюки втратять до неї інтерес, тому що їх настрій дуже мінливий, а Телець не здатний задовольнити прагнення партнера до змін. У них складна любовна сумісність і не кращі перспективи в шлюбі.

ТЕЛЕЦЬ-РАК

Сумісність Тельця і ​​Рака в любові і шлюбі 90%. У них багато спільного, в їх союз закладена формула успіху. Як правило, це хороше поєднання для любові і відносин. Обидва прагнуть до стабільності відносин, кожен з них має люблячу натуру. Обидва жагучі і не потребують ні в кого для стимуляції почуттів. Рак приносить в цей союз чуттєвість і багату уяву. Телець, як правило, уважний до партнера, здатний зрозуміти зміни в настрої Рака і може згладити проблеми, якщо такі з’являться. Телець в цьому союзі буде лідером.Цей зв’язок може тільки поліпшуватися з часом. Незважаючи на різницю в характерах, кожен з них має силу, щоб підтримати слабкості іншого. Вони розуміють проблеми один одного, що допомагає створити гармонійні відносини. Сумісність цих знаків в любові сприятлива. Любовний і шлюбний союз між ними успішний, особливо в тому випадку, коли партнери готові віддавати, а не тільки отримувати.

ТЕЛЕЦЬ-ЛЕВ

Сумісність Тельця і ​​Лева в любові і шлюбі 60%. Обидва є представниками фіксованих знаків, так що жоден з них не поступиться іншому ні на каплю. Лев просто стане наполегливіше, а Телець впертішим у відстоюванні своїх інтересів. Лев вважає, що для нього природно бути лідером у відносинах. Телець готовий іноді надати другій половинці таку можливість, але чекатиме взаємності. Лев любить панувати, але у партнера також сильний характер. Телець більш терплячий, хоча терпіння може закінчитися, якщо його потреби ігноруються.

Бережливого Тельця може жахати схильність Лева до нестримним витрат. Телець обережний і обачний, а Лев відрізняється екстравагантністю. У числі плюсів цієї пари те, що вони наділені сильною енергетикою і володіють великою фізичною привабливістю один для одного. Між ними є сильне тяжіння і любовна сумісність, але шлюб зажадає від кожного багато терпіння.

Сумісність знаку зодіаку Телець в любові і шлюбі

ТЕЛЕЦЬ-ДІВА

Сумісність Тельця і ​​Діви в любові і шлюбі 90%. Вдалий союз, вони практично можуть читати думки один одного. Ці два знаки Землі добре сумісні і принесуть щастя один одному. Між ними може спалахнути любов з першого погляду. Обидва вони домосіди і поділяють одні й ті ж інтереси. Діва в любові віддає перевагу простоті, Телець не проти простоти, але його або її стиль в інтимну сторону відносин може турбувати Діву. В інших аспектах спільного життя між ними немає протиріч.У цих двох є що запропонувати один одному. Завзятість Тельця і ​​гострий розум Діви – гарне поєднання для успіху. Телець ретельно стежить за витратами, що радує економну Діву. Їх зв’язок може бути благополучним, але все ж потребують терпіння від представників обох знаків.

ТЕЛЕЦЬ-ТЕРЕЗИ

Сумісність Тельця і ​​Терезів в любові і шлюбі 60%. Хоча цими двома знаками Зодіаку управляє одна і та ж планета – Венера, між ними дуже багато відмінностей для того, щоб створити гармонійні відносини. Ця пара може розділити любов до музики і мистецтва, але понад те, у них мало спільного. Телець по натурі власник і недостатньо романтичний для Терезів. Телець любить планувати всі дії, але Терези не готові до такого стилю життя, і це може привести до дисгармонійний ефектів для обох сторін.Терезам навряд чи сподобаються диктаторські замашки Тельця, він або вона швидко втратять терпіння, і відносини стануть важкими для кожного з партнерів. Більш того, Телець ревнивий, а у Терезів романтичний і непостійний характер. Еротична сторона відносин гармонійна, що може утримувати пару разом деякий час, але для тривалих відносин і шлюбу цієї сумісності навряд чи достатньо.

ТЕЛЕЦЬ-СКОРПІОН

Знаки протилежні в Зодіаку, це означає, що між ними досить багато протиріч. З іншого боку, вони належать дружнім стихіям (Вода для Скорпіона і Земля для Тельця), що створює умови для того, щоб вони знайшли порозуміння. Сумісність Тельця і ​​Скорпіона в любові і шлюбі 70%.Сильний фізичний потяг один до одного забезпечить їм взаємний інтерес. Партнери однаково активні в інтимному житті. З іншого боку, є протиріччя. Вони обидва дуже ревниві й уперті, так що жоден з них не повинен давати другій половинці приводу для підозр. Різниця між ними в тому, що Телець хоче мати партнера, як цінний предмет, а Скорпіон намагається оволодіти ним в емоційному сенсі.

Серед переваг цієї пари їх загальний інтерес до фінансових питань, саме він може згуртувати їх. Але в цьому випадку питання буде в тому, чи збережеться у них здатність щиро любити один одного. У їхніх стосунках є як плюси, так і мінуси, і успішний шлюб можливий, якщо вони обидва терплячі й інтелігентні люди.

ТЕЛЕЦЬ-СТРІЛЕЦЬ

Сумісність Тельця і ​​Стрільця в любові 50%. Вони є двома абсолютно різними типами особистості, між ними не так багато спільного, щоб створити стабільний союз. Чуттєвий Телець буде задоволений Стрільцем в інтимному плані, але не зможе змиритися з його або її прагненням шукати любов скрізь, де це тільки можливо. Телець неквапливий і стабільний, йому або їй складно розділити прагнення партнера до пригод і різноманітності. Стрілець буде в такому разі шукати когось іншого.Стрілець з працею помітить зусилля Тельця забезпечити для нього або неї комфортні умови життя. Більш того, у людей цього знаку Зодіаку не так багато потреб в стабільності і затишку домашнього життя, в яких потребує Телець. Між ними може легко спалахнути любов, вони можуть відчувати себе разом щасливими деякий час, але тривалий зв’язок і шлюб для цієї пари проблематичні.

ТЕЛЕЦЬ-КОЗЕРІГ

Сумісність Тельця і ​​Козерога в любові і шлюбі 90%. Ці два знаки Зодіаку знаходяться під управлінням стихії Землі, що створює хороше взаєморозуміння, спільні цінності та цілі зміцнюють їх союз. Обидва партнери розуміють особливості один одного. І Козеріг, і Телець люблять гроші і впевнені, що фінансова стабільність – це дійсно важливо. Вони можуть продуктивно працювати разом, поєднуючи наполегливість Тельця і ​​працьовитість Козерога. При необхідності кожен з них може запропонувати один одному підтримку в складних ситуаціях.

Сумісність знаку зодіаку Телець в любові і шлюбіОбидва мають земну, пристрасну натуру. Чуттєвість Тельця розбудить романтичність, що лежить глибоко в заповідниках душі Козерога. Ця пара може дозволити собі реалізувати найрізноманітніші еротичні фантазії – за умови взаємності. Чуттєвість Козерога більш стримана, це може навіть створювати внутрішнє напруження, але Телець розуміє цю особливість партнера і здатний зняти напругу. Сприятлива сумісність, перспективи любовних і шлюбних відносин для цієї пари хороші. Їх союз може виявитися стабільним і благополучним.

ТЕЛЕЦЬ-ВОДОЛІЙ

Сумісність Тельця й Водолія в любові і шлюбі 60%. Водолія відрізняє безтурботне ставлення до любові, що спочатку буде приводити серйозного Тельця в подив, а в подальшому може створити між ними бар’єр. Тельця не влаштує партнер, який дивиться на любов як на гру. Водолій схильний все аналізувати і не дуже зацікавлений в отриманні чуттєвих задоволень. Він вважає за краще інтелектуальну сторону відносин, але земну натуру Тельця не задовольнить такий тип любові. Через це Телець може здатися партнерові занадто вимогливим.

Ці двоє дуже вперті, але кожен по-різному: Водолій відмовляється бути звичайним, а Телець жорстко дотримується традиційних цінностей. Водолій зацікавлений в загальнолюдських ідеалах гуманізму; Телець піклується, головним чином, про себе і свої володіння. Водолій не ставить акцент на інтимну сторону відносин, але ця особливість може викликати у партнера невдоволення, створюючи проблеми в стосунках. Їх зв’язок спочатку може принести багато приємних моментів, але їх стабільність в майбутньому під питанням. Лише в разі, якщо кожен з них – зріла особистість, вони здатні створити тривалий союз.

ТЕЛЕЦЬ-РИБИ

Цих двох очікують романтичні відносини. Це, як правило, дуже щасливий союз, між ними може бути любов і шлюб. Телець – сильна авторитарна фігура, він зможе забезпечити безпеку і стабільність відносин для нерішучих Риб. Намагаючись допомогти партнеру реалізувати всі свої мрії, тактовно і впевнено заохочуючи їх, наполегливий Телець досягне всього, чого хоче від цих відносин. Успіх їх інтимної гармонії залежить від Тельця.Ці партнери можуть розділити загальний інтерес до краси, мистецтва, еротики і майже всіх прекрасних речей в житті. Риб легко затьмарюють емоції, але реалізм партнера повертає їх до дійсності. Тут є хороші перспективи для любові, а також для успішного шлюбу.

  • Сумісність знаку зодіаку Телець в любові і шлюбі

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts