Привітання з днем народження італійською мовою з перекладом українською

День народження – це особливий день для кожної людини, незалежно від її національності чи мови. Італійці, як і багато інших народів, ставляться до своїх близьких та друзів дуже тепло, і день народження не є винятком. Як і в багатьох інших культурах, в Італії є свої традиції та звичаї, пов’язані зі святкуванням дня народження. У цій статті ми розповімо про те, як привітати з днем народження італійською мовою та надамо вам кілька прикладів привітань із перекладом українською.

Як привітати з днем народження італійською мовою

Якщо ви знайомі з італійською мовою, то знаєте, що вона звучить дуже мелодійно та красиво. Саме тому італійська мова стала однією з найпопулярніших мов для вивчення у світі. І якщо ви хочете зробити особливий подарунок своєму італійському другу, то ви можете навчитися вітати його з днем народження рідною мовою.

Привітання з днем народження італійською можуть бути різними – від класичних до сучасних, від формальних до неформальних. Італійці, як і багато інших людей, люблять отримувати привітання цього особливого дня, тому вміння вітати італійською мовою буде дуже корисним і забавним навичкою.

Привітання з днем народження італійською мовою з перекладом українською

Buon compleanno! Ti auguro una vita piena di felicità e amore. (З днем народження! Бажаю тобі життя, повне щастя та кохання.)

Tanti auguri di buon compleanno! Che la tua vita sia sempre piena di sorrisi e momenti felici. (З днем народження! Бажаю, щоб твоє життя завжди було сповнене посмішок та щасливих моментів.)

Auguri di cuore per il tuo compleanno! Che questa giornata sia ricca di gioia e di momenti indimenticabili. (Серцеві вітання з твоїм днем народження! Нехай цей день буде сповнений радості та незабутніх моментів.)

Felice compleanno! Ti auguro una vita piena di successo e di soddisfazioni. (Щасливого дня народження! Бажаю тобі життя, повне успіху та задоволення.)

Tanti auguri di buon compleanno! Che tu possa realizzare tutti i tuoi sogni e desideri. (З днем народження! Бажаю, щоб ти міг здійснити всі свої мрії та бажання.)

Tanti auguri di buon compleanno! Che tu possa avere tutto ciò che desideri nella vita e che ogni giorno sia felice come il tuo compleanno. (З днем народження! Бажаю тобі мати все, що ти хочеш у житті, і щоб щодня був таким самим щасливим, як твій день народження.)

Buon compleanno, caro amico/amica! Ti auguro tanta gioia, amore e felicità nella tua vita. (З днем народження, дорогий друже/дорога подруга! Бажаю тобі багато радості, кохання та щастя в житті.)

Auguri di buon compleanno! Che la tua vita sia sempre illuminata dalla luce dell’amore e della felicità. (Привітання з днем народження! Бажаю, щоб твоє життя завжди було осяяне світлом любові та щастя.)

Buon compleanno! Ti auguro di raggiungere tutte le tue mete e di avere sempre la salute e la serenità. (З днем народження! Бажаю тобі досягти всіх твоїх цілей і завжди мати здоров’я та спокій.)

Tanti auguri di buon compleanno! Che tu possa avere sempre intorno a te persone che ti amano e ti sostengono in ogni tua scelta. (З днем народження! Бажаю, щоб завжди були поряд з тобою люди, які люблять тебе та підтримують у всіх твоїх рішеннях.)

Auguri di buon compleanno! Che la vita ti sorrida sempre e ti regali tante occasioni per essere felice. (Привітання з днем народження! Бажаю, щоб життя завжди посміхалося тобі та дарувало тобі багато можливостей бути щасливим.)