Оливкова олія – Як масажувати обличчя оливковою олією?

Користь оливкової олії вже доведена індустрією здоров’я та харчування. Але чи знаєте ви, що це також може творити чудеса з вашим обличчям?

Так, оливкова олія має безліч переваг для вашої шкіри! Однак це не так просто, як просто кинути його на обличчя. Вам потрібно вжити певних запобіжних заходів і знати, скільки і коли застосовувати. Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Чи корисна оливкова олія для обличчя?

Оливкова олія - Як масажувати обличчя оливковою олією?

Оливкова олія чудово підходить для обличчя, якщо використовувати її в менших кількостях і досягти конкретних результатів. Він ефективно підтримує еластичність вашої шкіри, що допомагає їй залишатися пружною.

Оливкова олія також прискорює регенерацію клітин завдяки флавоноїдам і поліфенолам, які містяться в ній. Це надає шкірі молодшого вигляду та зменшує тьмяність. Вітамін Е, присутній в оливковій олії, є основним антиоксидантом, який запобігає передчасному старінню та відновлює пошкодження, спричинені вільними радикалами.

Однак він може не підходити для всіх типів шкіри. Якщо у вас чутлива шкіра,  необхідно провести патч-тест, щоб перевірити наявність побічної реакції або алергії на оливкову олію . Якщо після проведення патч-тесту на вашій шкірі протягом наступних 24-48 годин немає реакції, це означає, що він безпечний для використання.

Оливкова олія також не рекомендується тим, хто має дуже жирну шкіру або екзему, оскільки згідно з дослідженнями це може спричинити подальше пошкодження шкіри. Це тому, що це важка олія, яка може призвести до закупорки пір і прищів.

Як використовувати оливкову олію для обличчя?

Багатофункціональний інгредієнт, оливкова олія використовується в продуктах для догляду за шкірою, таких як лосьйони, засоби для вмивання обличчя, мило та засоби для миття тіла. Деякі косметичні засоби також містять оливкову олію як базовий продукт з додатковими корисними інгредієнтами. Якщо ви хочете використовувати чисту оливкову олію зі своєї кухні, виконайте такі дії:

 • Візьміть пару крапель в руки і розітріть їх разом.
 • Потім масажними рухами нанесіть на обличчя на злегка вологу шкіру.
 • Пам’ятайте, що це важке масло, і його більша кількість може закупорити пори.
 • Якщо ви регулярно користуєтеся декоративною косметикою, ви можете використовувати оливкову олію як засіб для зняття макіяжу. Видаляє всі залишки косметики, не пересушуючи шкіру. Це також допомагає зберегти природну вологість шкіри під час видалення водостійкого макіяжу.
 • Після використання оливкової олії необхідно використовувати засіб для вмивання, щоб запобігти закупорці пор і видалити сліди будь-якої олії, що залишилася на шкірі.

Переваги оливкової олії

 • Оливкова олія корисна для лікування обгорілої шкіри, оскільки антиоксиданти в олії усувають шкоду, спричинену ультрафіолетовими променями сонця.
 • Також відомо, що він уповільнює та запобігає передчасному старінню.
 • Оливкова олія допомагає гідратувати та зволожувати шкіру завдяки високому вмісту сквалену.
 • Він містить такі жирні кислоти, як омега 6 і омега 9, які допомагають запобігти сухості шкіри.
 • Лінолева кислота, що міститься в ньому, зволожує шкіру, працюючи як бар’єр, утримуючи вологу шкіри під поверхнею.
 • Оливкова олія також має протизапальні та антибактеріальні властивості завдяки присутньому в ній хлорофілу. Це може допомогти зменшити пігментацію та почервоніння. Це також може допомогти в лікуванні бактеріальних або грибкових інфекцій шкіри.
 • Оливкова олія ефективна при лікуванні ран і рубців.
 • Відомо, що він має антиоксидантні властивості, а також є багатим джерелом вітамінів A, D, E і K. Вітаміни допомагають живити шкіру, проникаючи в дерму.

Який тип оливкової олії краще для шкіри?

Найкраще використовувати оливкову олію першого віджиму, оскільки звичайна може бути надто кислотною для вашої шкіри. Оливкова олія також може використовуватися, якщо вона міститься в суміші олій, таких як олії лаванди та мигдалю, виготовлені для обличчя, бажано з органічним сертифікатом.

Запобіжні заходи перед використанням оливкової олії на обличчі

1. Якщо у вашій родині була екзема, дослідження показують, що вам слід уникати використання оливкової олії для немовлят, оскільки це може спричинити екзему у дорослому віці.

2. Оскільки оливкова олія не дуже легко вбирається в шкіру, вона може закупорювати пори, що може призвести до появи бактерій, що викликають прищі. Після того, як ви нанесли трохи на обличчя, завжди витирайте надлишки олії.

3. Якщо ви наносите оливкову олію безпосередньо на обличчя, найкраще вибрати бренд, який не містить консервантів, добавок і хімікатів. Виберіть той, який є чистим, органічним і чистим.

4. Оливкову олію легко пошкодити, якщо вона піддається впливу надлишку повітря, тепла та світла, а також якщо її неправильно зберігати.

5. Оливкова олія псується, якщо для виробництва олії використовуються перестиглі оливки. Оскільки немає способу дізнатися про якість оливок із готового продукту, перевірте наявність сертифікату від міжнародного органу контролю за виробництвом оливкової олії.

Висновок

Оливкова олія може бути корисною для живлення та зволоження шкіри обличчя. Ви можете використовувати його окремо або як частину складів, таких як мило, засоби для миття обличчя або шампуні. Як і з іншими оліями, перед використанням краще перевірити, чи немає у вашої шкіри алергії. Людям з жирною шкірою особливо слід уникати використання оливкової олії.