Масаж обличчя – Як робити масаж обличчя?

Про очищення, зволоження, відлущування та лікування вже сказано багато. Але що не має достатнього галасу, так це масаж обличчя. Ви помічали здорове сяйво шкіри після кожного масажу обличчя? Що ж, експерти з догляду за шкірою клянуться, що ця проста процедура принесе довготривалу користь. Тож обговоримо це детально.

Що таке масаж обличчя і чому масаж обличчя важливий?

Масаж обличчя - Як робити масаж обличчя?

Масаж обличчя – це техніка, яка передбачає використання рук або інструменту для ніжного масажу шкіри обличчя. Це сприяє посиленню кровообігу, розслаблює м’язи обличчя, зменшує набряклість і дарує здоровий блиск. Фахівці з догляду за шкірою рекомендують робити масаж обличчя 2-3 рази на тиждень для сяючої шкіри.

Що робить масаж з вашим обличчям?

Крім того, що масаж обличчя є гарною процедурою, він тренує м’язи обличчя та прискорює кровообіг, створюючи рівний тон. Це очищає пори та дозволяє продуктам для догляду за шкірою краще проникати. Масаж обличчя також допомагає вивести застояну рідину, яка викликає набряклість обличчя.

Види масажу обличчя

1. Лімфодренажний масаж обличчя

Лімфа — це рідина у вашому тілі, яка виводить токсини та усуває відходи. Він складається з води, білків і солей. Накопичену лімфу можна дренувати за допомогою масажу. Це чудова техніка, якщо ви хочете омолодити шкіру шляхом глибокого очищення.

2. Шиацу або масаж обличчя пальцями

У цьому типі обличчя використовується точковий масаж, який застосовується до певних точок на обличчі, які називаються енергетичними каналами. Люди, які практикують цю китайську техніку, використовують спеціальні пристосування, пальці або долоні, щоб тонізувати м’язи та зменшити появу зморшок на обличчі.

3. Класичний масаж обличчя

Це найпоширеніший засіб, яким користуються косметологи всього світу. Він передбачає такі рухи, як погладжування, постукування, розминання та пощипування. Сприяє виробленню колагену та залишає вашу шкіру розслабленою.

4. Масаж обличчя Кобідо

Кобідо означає «стародавній спосіб краси». Це найдавніший вид масажу обличчя. Він використовує 47 технік для масажу 16 м’язів обличчя. Це глибокий розслабляючий масаж обличчя, який також допомагає зняти біль. 


Як робити масаж обличчя: покрокова інструкція

Масаж обличчя - Як робити масаж обличчя?

Багато клієнтів запитували, як правильно робити масаж обличчя. Тож вважайте це своїм прискореним курсом з догляду за обличчям вдома. Перший крок – підготувати шкіру:

  • Помийте руки та зав’яжіть волосся.
  • Вимийте обличчя теплою водою і висушіть.
  • Зволожуйте шкіру.
  • Виберіть масло для своєї шкіри.
  • Розпаріть обличчя, щоб пом’якшити пори та полегшити проникнення олій.
  • Використовуйте пальці круговими рухами, щоб ніжно помасажувати обличчя. Ви можете використовувати глибокі та стимулюючі рухи, якщо хочете підтягнути шкіру.
  • Якщо у вас чутлива, схильна до вугрів або жирна шкіра, дотримуйтесь легкого натискання.
  • Ви можете розглянути можливість використання гаджетів для догляду за шкірою для масажу, як-от металевий або нефритовий валик, якщо вам зручно.

Крок 1: масаж чола

Розташуйте кісточки пальців між бровами і рухайте ними вгору до лінії росту волосся. Повторіть це п’ять разів.

Крок 2. Масажуйте область навколо очей

Не будьте жорстокими до шкіри навколо очей, оскільки вона дуже ніжна. Використовуйте безіменний палець м’якими обертовими рухами. Повторіть п’ять разів. 

Крок 3: масаж щік

Покладіть кісточки пальців на щоки біля перенісся і проведіть ними по щоках до вух. Повторіть п’ять разів.

Крок 4. Масажуйте область рота

Зробіть V-подібну форму вказівним і середнім пальцями. Розташуйте пальці так, щоб вказівний був над верхньою губою, а середній – під нижньою. Обережно натисніть і потягніть до вух.

Крок 5. Масажуйте підборіддя

Покладіть долоні під вилиці та помасажуйте до лінії росту волосся.

Крок 6: Масаж шиї

Закінчити шиєю. Масажуйте вертикальними рухами від ключиці до обличчя вгору.

Переваги масажу обличчя

1. Покращує кровообіг

Масаж обличчя схожий на вправи для обличчя та допомагає покращити кровообіг шкіри обличчя. Дослідження показують, що 5-хвилинний масаж обличчя протягом постійного періоду може значно покращити кровообіг і допомогти сяючій шкірі.

2. Зменшує стрес

Сеанс догляду за собою в салоні чи спа-центрі завжди приносить задоволення, чи не так? Масаж обличчя знижує стрес, активізуючи симпатичну нервову систему. Наступного разу, коли ви хвилюєтеся або захочете підняти собі настрій, ви знаєте, що робити!

3. Виводить токсини

Масаж обличчя рухає лімфатичну рідину та очищає шкіру обличчя від токсинів. Лімфатична система – це поєднання тканин і органів в організмі, які позбавляються від токсинів та інших відходів з вашого тіла.

4. Переваги проти старіння

Масаж обличчя може мінімізувати появу тонких зморшок і допомогти досягти більш гладкої текстури. Коли м’язи вашого обличчя напружені, вони можуть викликати зморшки. Масаж обличчя розслабляє ці м’язи і робить зморшки менш помітними. Оскільки під час масажу посилюється кровообіг, збільшується вироблення колагену. Колаген – це протеїн, який зберігає шкіру пружною та запобігає в’ялості.


Як часто потрібно робити масаж обличчя?

Масаж обличчя - Як робити масаж обличчя?

Ви можете масажувати обличчя протягом п’яти хвилин щодня. Але раз на 3-4 тижні ходіть на професійний догляд за обличчям. Це ваш цикл оновлення шкіри, а масаж обличчя кожні 28 днів забезпечує гладку та рівну шкіру. 

Яке масло підходить для масажу обличчя?Тип шкіри


олія
Суха шкіра

Олії мигдалю, аргани та марули


Жирна шкіра


Олії жожоба, виноградних кісточок
Чутлива шкіра

Масла алое вера, морінга, ромашки


Нормальна шкіра


Арганова, ретинолова олії


Схильна до акне шкіра


Масла кісточок шипшини, граната, чайного дерева

Недоліки масажу обличчя

Недоліків у масажу обличчя як такого немає. Але якщо робити це неправильно, у вас швидше з’явиться вялість шкіри. Глибокий і грубий масаж іноді може спричинити синці та біль у м’язах, які можуть тривати кілька днів. У деяких випадках це може призвести до пошкодження нервів. Відсутність навичок і надмірне розтягування під час масажу обличчя можуть призвести до небажаних наслідків для шкіри.

Чи корисний щоденний масаж обличчя для шкіри?

Експерти по догляду за шкірою радять робити масаж обличчя в домашніх умовах 2-3 рази на тиждень. Проте легкий щоденний масаж протягом 5-10 хвилин не зашкодить вашій шкірі. Це допомагає сприяти кровообігу та зникненню тонких зморшок з часом.


Висновок

Тепер ви знаєте, як зробити салонний масаж обличчя вдома, не пропаливши дірку в кишені. Все, що вам потрібно, це ефірна олія і ваші руки. Почніть сьогодні. Ваша шкіра пізніше скаже вам подяку.