Гаджети в школу – Який подарунок купити школяреві?

Електронні гаджети для школярів можуть стати чудовим подарунком, який не лише розважить, а й допоможе у повсякденному навчанні, розвитку захоплень та виконанні домашніх завдань. Які гаджети для школи можуть бути особливо корисними? Що купити першокласнику чи дитині старшого віку? Чи варто купувати дитині планшет чи ноутбук? На ці питання ми відповідаємо в сьогоднішній статті.

Гаджети для студентів – які подарунки будуть найкращими?

Сучасний подарунок для школяра – це не лише базові аксесуари, такі як рюкзак, пенал чи ланчбокс. Також великою популярністю користуються електронні гаджети для студентів. Пристрої, представлені на ринку, дійсно допомагають у навчанні, вони також сприяють розвитку уяви та формують причинно-наслідкове мислення. Завдяки їм можна швидше знаходити інформацію, виконувати домашні завдання та створювати презентації для занять. Вони також дозволяють залишатися на зв’язку з батьками та однокласниками. Чи варто купувати дитині планшет чи іншу техніку, залежить від того, чи навчать її батьки правильно користуватися пристроєм.

Найпопулярніші електронні гаджети для студентів

Найпопулярніші гаджети для школярів, які не повинні бути відсутніми в шкільному наборі:

 • Ноутбук
 • Планшет
 • Телефон
 • Робочий стіл
 • Розумний годинник
 • Компютерна периферія

Варто зацікавитися такими гаджетами, як розумний годинник для дитини, тим більше, що останнім часом дистанційне навчання стало все більш популярним. Нині варіантів набагато більше, ніж у звичайній початковій школі – дитина може відвідувати, наприклад, т.зв. Школи в хмарі. Також у разі повторення 2020-2021 років, коли світом вирувала пандемія COVID-19, батьки повинні знати, яке необхідне обладнання для дистанційного навчання. Визначитися з тим, що купити першокласнику чи дитині старшого віку, допоможе наш путівник, у якому ми порадимо, як підготувати дитину до школи.

Ноутбук для студента

Обов’язковий гаджет для старшого школяра – ноутбук. Завдяки портативному комп’ютеру можна: вчитися, шукати інформацію, писати реферати, дивитися навчальні фільми та готувати презентації до занять. Наш рейтинг ноутбуків для школи допоможе вибрати правильний гаджет для навчання .

Якщо у батьків молодших школярів може виникнути дилема, чи варто купувати ноутбук для школи, то у школярів таких дилем немає. Портативний комп’ютер – обов’язковий елемент комплекту студента, завдяки якому можна буде досягти успіху в університеті. Зокрема, варто подбати про те, щоб це був легкий ноутбук, більш потужні параметри також будуть корисні для навчання, особливо якщо ми маємо справу з фахівцем у графічному дизайні або програмуванні.

Планшет для студента

Цікавою альтернативою шкільним ноутбукам є менші гаджети для учнів у вигляді планшетів. Порівняно з ноутбуком ці пристрої легші, менші, тому їх ще легше транспортувати. Вони оснащені сенсорним екраном і потужним акумулятором, що дозволяє використовувати техніку навіть при відсутності доступу до розетки. Підібрати найкращий пристрій допоможе наш посібник, в якому ми порадимо, який планшет вибрати для свого школяра.

Чи варто купувати планшет для дитини? Однозначно так, але варто звернути увагу в першу чергу на вік дитини і призначення пристрою. Простий планшет для малюка, який розвиває його або її творчі здібності та ручні навички, матиме інші параметри, ніж планшет, за допомогою якого дитина буде вчитися або виконувати домашнє завдання. 

Гаджети в школу - Який подарунок купити школяреві?

Планшети також допомагають у навчанні студентам університетів. Особливо люблять ці пристрої майбутні дизайнери комп’ютерної графіки та студенти художніх шкіл. Який планшет вибрати для школяра? У випадку з вищезазначеними напрямками дослідження найважливішим є те, що пристрій має екран із високою роздільною здатністю, ефективний процесор і багато оперативної пам’яті. Додаткове обладнання, таке як ручка або стилус для створення робіт від руки, також може бути корисним.

Телефон для студента

Електронним гаджетом для школярів, який викликає багато суперечок серед батьків, є телефон. Думки щодо того, коли давати дитині перший смартфон, розділилися.

Між тим, такий «шкільний гаджет» має багато переваг – завдяки йому дитина:

 • Може швидко зв’язатися з батьками в екстрених ситуаціях
 • Він підтримує зв’язок зі своїми друзями зі школи
 • Отримує доступ до різних навчальних програм (наприклад, призначених для вивчення іноземних мов)
 • Отримує доступ до багатьох інформаційних ресурсів, що допомагає розширювати знання та розв’язувати проблеми, пов’язані з домашніми завданнями

Гаджети в школу - Який подарунок купити школяреві?

Комп’ютер для дитини

Досить безпечним вибором, коли мова йде про гаджети для студента, є настільний ПК або AiO ( All-in-One ). Такий пристрій не дуже мобільний і дитина використовує його вдома після повернення зі школи. Настільні комп’ютери можуть бути кращими за ноутбуки, оскільки малюк використовує їх під наглядом батьків. Таким чином виключається ризик відволіктися під час уроків, стати залежним від цифрового світу чи піддатися онлайн-загрозам.

Також варто згадати про технічні параметри стаціонарних навчальних гаджетів. Комп’ютери та AiO зазвичай пропонують кращу продуктивність порівняно з портативними аналогами. Вони мають потужніші процесори, більше оперативної пам’яті та кращі графічні карти, що дозволяє безперебійно працювати розширеним програмам та іграм. Про те, як вибрати моноблок ми, писали в одному з наших посібників. Ми також рекомендуємо вам ознайомитися з посібником, у якому ми радимо, який компютер обрати для вашої дитини та на які критерії варто звернути особливу увагу.

Розумний годинник для школяра

Які гаджети можуть стати чудовим подарунком школяреві? Розумні годинники для дітей, тобто розумні годинники, дуже модні. Це більше, ніж просто годинник, і в той же час це гарний компроміс перед тим, як купити студенту свій перший телефон.

Розумні годинники для дітей оснащені багатьма практичними функціями – завдяки їм дитина:

 • Це безпечно (це забезпечується функцією GEO огорожі з можливістю перевірки маршруту та автоматичної детекції падіння. Також дитина може сповістити батьків про нестандартні ситуації, відправивши сигнал SOS)
 • Це мотивація до руху (багато розумних годинників мають вбудовані ігрові додатки, в яких дитина отримує винагороду в обмін на різні заняття)
 • Підтримує зв’язок з батьками та однолітками.

Це лише деякі з цікавих функцій, якими можуть бути оснащені розумні годинники. Про те, як вибрати годинник для дитини  і чи варто інвестувати в цей гаджет, ми писали в одному з наших посібників. Ознайомлення зі статтею перед покупкою допоможе вибрати пристрій, який буде доступним за ціною і в той же час пропонує багато корисних функцій для школяра.

Комп’ютерна периферія

Що купити першокласнику або старшій дитині, яка отримала в подарунок стаціонарний комп’ютер, моноблок або ноутбук ? Для розширення можливостей пристрою знадобляться різні периферійні пристрої.

До них належать:

 • Принтер – оснастивши комп’ютер принтером, учень зможе друкувати документи, фотографії та інші матеріали на папері. Для всіх батьків, які заблукали у світі струменевих, лазерних і багатофункціональних пристроїв і не знають, який принтер вибрати для свого школяра, ми підготували спеціальний посібник.
 • Монітор . Для настільних комп’ютерів монітор є обов’язковим периферійним пристроєм. Завдяки йому можна відобразити зображення, створене комп’ютером. Монітори доступні в різних розмірах і роздільній здатності, а також існують різні технології відображення зображення, доступні на ринку, і навіть автономні екрани, т.зв. інтерактивні дошки. Щоб не переплачувати, батьки можуть скористатися нашим посібником, який підкаже, що вибрати: інтерактивний монітор чи інтерактивну дошку.
 • Колонки – колонки використовуються для відтворення звуку, який генерує комп’ютер або ноутбук (наприклад, під час перегляду фільмів). Вони можуть підключатися до обладнання за допомогою кабелів або бездротовим способом, але якість звуку може відрізнятися в залежності від класу і параметрів. Перш ніж купувати обладнання цього типу, радимо прочитати посібники, які розповідають, як вибрати динаміки для компютера. Оскільки приваблива ціна може бути оманливою, варто також перевірити думки та рейтинги.
 • Комп’ютерна миша – це пристрій введення, який значно полегшує роботу з комп’ютером і різними програмами. Однак на ринку так багато різноманітних варіантів, що у батьків, які бажають купити гаджет для школяра, можуть виникнути проблеми з вибором потрібного обладнання. 
 • Клавіатура . Подібно до комп’ютерної миші, це основний пристрій введення, який покращує використання комп’ютера. Завдяки клавіатурі ви можете вводити різні команди та вводити текст (наприклад, у полі пошуку Google). Це обладнання особливо важливо для настільних комп’ютерів, які не мають вбудованої клавіатури, як ноутбуки

Гаджети в школу - Який подарунок купити школяреві?

Гаджети для дітей до школи – чи хороша ідея подарувати електроніку?

Перераховані вище електронні шкільні гаджети мають багато переваг – завдяки їм дитина швидше й ефективніше вирішує домашні завдання, а також вивчає матеріал. Багато з них також підтримують соціалізацію, спілкування та безпеку учнів, оскільки вони забезпечують контакт з батьками та однолітками. Однак якщо батьки не зовсім впевнені в тому, що купити 7-річній дитині, і сумніваються, чи ще зарано для першого планшета, телефону або комп’ютера, ми завжди можемо вибрати більш традиційні рішення.

Хорошим подарунком для дитини шкільного віку буде:

 • Новий рюкзак для школи – при покупці варто звертати увагу в першу чергу на якість виготовлення. Щоб дізнатися більше, перегляньте наш посібник, який відповідає на питання, який шкільний рюкзак вибрати для вашої дитини
 • Аксесуари , за допомогою яких ваша дитина розвиватиме свої захоплення. Тісто для гри, книжки-розмальовки чи крейдяні дошки допоможуть розвинути ручні навички.

Також варто розглянути електронні гаджети для студентів, але такі, що мотивують їх до активності. Це не лише розумні годинники. Спортивні навушники, смарт-браслети, електричний скейтборд або електричний самокат також можуть заохотити вашу дитину регулярно займатися на свіжому повітрі.