Чоловічі майки – спідня білизна з історією

Чоловічі майки виникли як заміна суцільних комбінезонів, які призначалися для робітників на фабриках та вантажників. Працювати в закритому з усіх сторін вбранні було комфортно тільки взимку. Влітку ж робітники потерпали від спеки. Звісно ж, у ті часи вони існували лише як елемент робітничої уніформи, тому не мали великого попиту серед населення. На популярність майок у світі вплинули ВМС США. На початку XX століття таке вбрання стало частиною форми військових. У той час всі американські військовослужбовці зобов’язані були носити чоловічі майки під одягом. Звісно ж, багатьох солдат ця звичка не полишила навіть після повернення додому.

Надалі на популярність таких речей вплинув розвиток кіноіндустрії. Зірки стрічок почали з’являтися на екранах у такому вбранні, що було своєрідним викликом. Якщо до цього часу майки призначалися лише для відпочинку, носіння вдома або під час фізичної праці, вони швидко ввійшли до гардероба містян та навіть стали елементом стилю. Dries Van Noten, Dolce & Gabbana та інші відомі дизайнери почали випускати моделей на подіум у стильному вбранні без рукавів.

Звісно ж, мода постійно змінюється, а речі, що були своєрідною модною вибухівкою півстоліття тому, сьогодні можуть асоціюватись із буденним вбранням. Саме такими стали чоловічі майки https://ellengroup.com.ua/catalog/majkifutbolki. Їх сьогодні використовують як елемент спідньої білизни, а також носять вдома.

Три причини купити чоловічу майку

Майки – це універсальний чоловічий одяг. У такому вбранні зручно займатися будь-якими домашніми справами або спортом, навіть спати. Одяг із натуральної тканини без зайвого декору коштує недорого та відрізняється простотою в догляді. Саме тому майки є одним з елементів чоловічої спідньої білизни. Вони допомагають:

  • затримати піт. Завдяки цьому ваші сорочки не будуть забруднюватися надто швидко, тому їх можна прати не так часто. У кінцевому підсумку вбрання слугуватиме довше, а ваші витрати на новий одяг стануть меншими;
  • забезпечити комфорт. Натуральні тканини (наприклад, бавовна) добре пропускають повітря та вбирають надлишок вологи. Через відсутність рукавів забезпечується вентиляцію рук. Завдяки таким властивостям одяг не дає тілу перегрітися;
  • запобігти переохолодженню. Навіть тонкий додатковий шар одягу може добре зігрівати, і саме майки є найкращим кандидатом на цю роль. Вони облягають тіло, не утворюють складок та не обмежують рухів.

Інтернет-магазин Ellengroup https://ellengroup.com.ua/ – одне з місць, де можна купити якісні предмети гардероба на кожен день від українського виробника. Варто скористатися нагодою та замовити декілька речей на заміну.

Коли потрібно носити майку

Цей елемент гардероба може бути актуальним протягом усього року. Взимку майки створюють додатковий прошарок для утеплення, а також бережуть шкіру від контакту з матеріалами, що є неприємними на дотик. Наприклад, светром, що колеться, та навіть ґудзиками від сорочки, які можуть натирати чутливу шкіру. Влітку майки слугують насамперед для захисту одягу, а в побуті використовуються як самостійний елемент вбрання.

Чоловіча спідня білизна може приховати деякі ваші особливості. Наприклад, велика кількість волосся на грудях у чоловіків часто викликає сором’язливість. Через це їм доводиться завжди носити сорочки з темних матеріалів або щільної тканини, що не просвічується. Проте достатньо одягти легку майку, щоб приховати небажане від сторонніх очей.