10 способів зробити позу “собаки” ще крутіше

Пози для сексу щоб різноманітнити ваше сексуальне життя: відривайтеся, але будьте пильні, отримати травму в цій позі майже так само легко, що і оргазм.

Поза “собаки” або колінно-ліктьова поза – класика, якої, судячи з опитуванням, віддають перевагу як чоловіки, так і жінки.

Причин для популярності, таких пози в сескі, більш ніж достатньо. До основних і загальновизнаним відносяться:

 • Легкість у виконанні. Ця поза просто ідеальна для швидкого сексу, причому де завгодно, а не тільки в спальні.
 • Максимально глибоке проникнення.
 • Почуття контролю, яке так збуджує чоловіків.
 • Відмінна стимуляція точки G, а значить, і більш високі шанси на вагінальний оргазм у жінок.

Але навіть класику можна і потрібно вдосконалювати. Ці поради допоможуть вам посилити відчуття і не нарватися на неприємності. Адже доггі-стайл не тільки найулюбленіша, але і сама травмонебезпечна з усіх секс-поз.

1. Вийдіть із спальні

Частіше користуйтеся перевагою доггі-стайл. Займатися сексом, коли чоловік ззаду, комфортно практично скрізь: на кухні, в душі, в наметі. Зміна обстановки допомагає освіжити почуття і загострити відчуття.

2. Пробуйте різні варіанти

Доггі-стайл – це не тільки «жінка на четвереньках, чоловік на колінах позаду». Є маса варіацій на тему цієї пози в сексі, кожну з яких варто попробувати хоч раз.

Поза черепахи

Жінка стоїть на колінах, спиною до чоловіка, поклавши голову і груди на підлогу і піднявши сідниці. Чоловік притримує партнерку ззаду за талію або стегна.Привабливість цієї пози в сексі у тому, що чоловік отримує ще більше контролю, адже в позі черепахи дівчина майже нерухома. Зате вона може регулювати кут проникнення, рухаючи стегнами.

Поза бульдога

Стоячи в колінно-ліктьовий позі, жінка максимально зводить ноги. Чоловік проникає трохи зверху, розставляючи коліна і як би сидячи навпочіпки. Для рівноваги він тримається за талію або плечі партнерки.

І знову ще більше контролю у хлопця, ще більш підлегле становище дівчини. Стислі стегна партнерки роблять проникнення більш відчутним. Це відмінний варіант для чоловіків з невеликим пенісом.

Стрибок жаби

Жінка сідає навпочіпки, нахиляється вперед і впирається долонями в підлогу. Чоловік прилаштовується ззаду, як при звичайному доггі-стайл.

Вся ініціатива в руках чоловіка. У жаб’ячому варіанті йому буде особливо зручно стимулювати клітор.

Сходи до неба

Варіант доггі-стайл на сходинках. Правда, краще попередньо застелити сходи килимом, інакше не уникнути потертостей на колінах.

У цій позі жінці простіше давати «фідбек», відштовхуючись руками від сходинки. Їй зручно пестити себе або використовувати вібратор. Чоловікові теж нічого не варто доставити партнерці додаткове задоволення, стимулюючи клітор або груди.

Поза супержінки

Жінка лягає животом на ліжко, руки витягнуті вперед, ноги на вазі. Чоловік проникає ззаду стоячи, притримуючи стегна партнерки.

Ця поза дозволяє експериментувати з кутом проникнення. Варіант хороший і для грубого сексу, причому супержінка віддається чоловікові абсолютно пасивно.

3. Бережіть коліна

Потертості і садна на колінах – найбільш часта скарга любителів доггі-стайл. Подбайте про те, щоб кинути на підлогу щось м’яке. Нехай це буде хоча б сорочка, а краще – м’який килимок або подушка.

4. Легше з дикими фрикціями

Не дивно що глибоке проникнення може викликати не тільки ейфорію, а й хворобливі відчуття у партнерки. І ось чому:

 • Довжина вагінального каналу у жінки скорочується через особливого кута нахилу клубових кісток.
 • Пеніс захопленого чоловіки з силою вдаряється об шийку матки, заподіюючи болю жінці.

В даному випадку розмір члена дійсно має значення: чим він більший, тим вище ризик неприємних відчуттів і навіть травм у партнерки. До слова, і сам чоловік може постраждати в пориві пристрасті – за часту на доггі-стайл припадає 41% випадків перелому статевого члена.

Перш ніж відпустити гальма, виберіть оптимальні кут і глибину проникнення і переконайтеся, що ніхто з вас не відчуває дискомфорт.

5. Не будьте пасивні

Ця порада відноситься до дівчат. Так, чоловік тут домінує. Але партнерці теж варто подавати ознаки життя: енергійно розгойдуватися, рухатися взад-вперед в такт рухам хлопця, обертати стегнами.

6. Використовуйте подушки

Підклавши під живіт партнерки подушку (оптимально – клиноподібної форми, але підійде і будь-яка інша), ви досягнете ще більш інтенсивного впливу на точку G. Але не забувайте про можливі травмах! Починайте повільно і обережно.

7. Стимулюйте клітор і груди

Більшість жінок не можуть досягти оргазму тільки від проникнення в вагіну. Їм необхідна додаткова стимуляція клітора і грудей. І доггі-стайл відкриває в цьому сенсі широкі можливості. Чоловікові з позиції ззаду зручно впливати на ерогенні зони партнерки наприклад за допомогою орального сексу. Та й сама дівчина може допомогти собі рукою або вібратором.

8. Поставте дзеркало

За словами сексопатолога і автора книги Why Good Sex Matters Нен Вайз, деяким жінкам простіше отримати оргазм, коли партнер не бачить їх обличчя. Це дозволяє розслабитися і сконцентруватися на власних відчуттях. Якщо ви не належите до їх числа і вам важливий зоровий контакт, займайтеся сексом в позі доггі-стайл перед дзеркалом.

9. Запасіться лубрикантами

У доггі-стайл в піхву потрапляє більше повітря, слизові можуть пересихати. Тому зовсім не зайве мати під рукою додаткову масло. Вона ж допоможе досягти більш плавному ковзанню.

10. Спробуйте анальний секс

Регулярно практикуючи доггі, складно уникнути думок про анальний секс. Чому б і не переключитися з одного на інше, якщо обидва згодні.

Головні правила:

Одягайте презерватив під час сексу, навіть якщо ваша пара ним не користується при вагінальному сексі. У анусі живуть мільйони бактерій, яким абсолютно нічого робити в інших місцях.

Використовуйте спеціальний лубрикант для анального сексу тоді ви отримаєте максимально приємні відчуття. Проникнення без підготовки загрожує мікротріщинам і мікротравмам, адже природного мастила немає.

Ніяких різких рухів – робіть все повільно. Так набагато більше шансів, що все пройде на ура. Або як мінімум без неприємних наслідків.

 • 10 способів зробити позу “собаки” ще крутіше

  Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

  View all posts