ᐈ 6 рекордів Fortnite, які підірвуть ваш розум – самі великі 2024

Донедавна в ігровому світі домінували шутери від першої особи, такі як Call of Duty та Destiny. Однак, незважаючи на те, що ці ігри все ще дуже популярні, їх витіснила з чартів найновіша, найбільша ігрова сенсація: Fortnite!

Унікальні мапи та креативний стиль бою роблять Fortnite привабливою для приголомшливої кількості геймерів по всьому світу. Оскільки так багато різних людей об’єднує Fortnite, вам може бути цікаво, які нові ігрові рекорди були побиті. Сьогодні ми розглянемо деякі з найбільш вражаючих рекордів світу Fortnite, від найбільшого прямого ефіру до найвизначнішої кількості одиночних вбивств!

1. Наймасштабніший внутрішньоігровий концерт

Дата: 2 лютого 2019 року


Гравець: DJ Marshmello


Відвідуваність: 10 мільйонів глядачів


Тривалість події: 10 хвилин

ᐈ 6 рекордів Fortnite, які підірвуть ваш розум - самі великі 2024

Крістофер Комсток, відомий в Інтернеті як віртуальний “DJ Marshmello”, використав Fortnite для проведення найбільшого в історії ігрового концерту. Він транслював концерт, а згодом завантажив трансляцію на YouTube, щоб геймери могли насолоджуватися нею ще довго після завершення події в реальному часі.

Чи знаєте ви?

 • Під час концерту Epic Games відключила гравцям можливість використовувати зброю, щоб забезпечити безконфліктне проведення заходу. Гравці з усіх боків відклали зброю, щоб насолодитися EDM і потанцювати разом!
 • Цей концерт став першим живим віртуальним концертом, коли-небудь зіграним у Fortnite.
 • DJ Marshmello побачив 24 000-відсоткове зростання відеопотоків на вимогу свого хіта “Check This Out”. Численні інші хіти також побачили зростання, такі як “Chasing Colors” та “Everyday”.

2. Найбільша гра за популярністю в історії

Гравців: Понад 200 мільйонів


Кількість проданих копій у 2018 році: 50 мільйонів


Співробітники Epic Games, які розробляють Fortnite: Майже 700


Найпопулярніша в: США, Франції та Канаді

ᐈ 6 рекордів Fortnite, які підірвуть ваш розум - самі великі 2024

Завдяки своєму універсальному геймплею Fortnite стала найбільшою та найуспішнішою безкоштовною консольною грою у світі. Крім того, вона також вважається найпопулярнішою та найважливішою відеогрою на Землі. Fortnite настільки популярна, що зібрала більше касових зборів, ніж деякі з найпопулярніших нещодавніх фільмів, таких як “Людина-павук: Повернення додому” та “Диво-жінка”.

Чи знаєте ви?

 • База гравців Fortnite настільки велика, що майже дорівнює двом третинам населення Сполучених Штатів!
 • Кількість людей, які грають у Fortnite, вибухнула з приголомшливою швидкістю, збільшившись на 60% менш ніж за п’ять місяців.
 • Понад 49 мільйонів людей щомісяця заходять у Fortnite, щоб пограти в неї.
 • Fortnite називають не стільки грою, скільки соціальною платформою, де багато гравців формують і підтримують дружбу через ігрові матчі.

3. Найбільший місячний дохід серед усіх безкоштовних ігор

Продажі: $318 млн (травень, 2018)


Дорогі скіни: Nog Ops, скіни “Галактика” та “Синій командир


Рідкісні скіни: Джон Вік (Шініґамі), скіни “Галактика” та “Експерт з розвідки


Рідкісні танцювальні емоції: Infinite Dab, Groove Jam і Swipe It

ᐈ 6 рекордів Fortnite, які підірвуть ваш розум - самі великі 2024

Як і слід було очікувати, вибухова популярність Fortnite принесла Epic Games чималі прибутки. Fortnite приносить найбільший щомісячний дохід серед усіх безкоштовних ігор, а за перші 30 днів лише на мобільних пристроях вона заробила 25 мільйонів доларів. Сама гра може не вимагати жодної передплати, але новинки, такі як унікальне вбрання та круті танцювальні рухи, потрібно купувати за “ві-бакси”, які, в свою чергу, купуються за реальні гроші.

Чи знаєте ви?

 • Близько 70% гравців Fortnite купують цифрові предмети для використання в грі.
 • Майже 60% доходу Fortnite отримують гравці, які прагнуть покращити свою гру, купуючи нових персонажів або спорядження.
 • Хоча багато геймерів не задумуються над тим, щоб викласти $20-$40 за новий крутий скін для свого персонажа, деякі рідкісні скіни продаються за набагато більшу суму. Новий скін Skull Trooper був проданий за приголомшливу ціну в $4,950!

4. Найбільший стрім Fortnite (за кількістю глядачів)

Стрімер: PewDiePie


Глядачі 300 000


Дата: 6 лютого 2019 року


Тривалість стріму: 1,5 години

ᐈ 6 рекордів Fortnite, які підірвуть ваш розум - самі великі 2024

Протягом лютого 2019 року Фелікс К’єллберг, також відомий як “PewDiePie”, продовжив своє давнє дружнє суперництво з відомим стрімером Twitch Тайлером “Ninja” Блевінсом. PewDiePie сподівався здобути додатковий імпульс популярності після тривалої боротьби з Ninja за фанатів – і його бажання справдилися, адже глядачі були надзвичайно схвильовані, коли він нарешті зламався і зіграв у Fortnite!

PewDiePie записав свої перші півтори години гри в Fortnite, заявивши, що він був “у відчаї”. Незважаючи на попередні заяви про те, що він не хотів закінчувати грати в Fortnite, щоб отримати підписників, PewDiePie побив рекорд найбільшого стріму Fortnite за кількістю глядачів.

Чи знаєте ви?

 • PewDiePie – найбільший канал на YouTube за кількістю підписників.
 • Захоплений PewDiePie спочатку дізнався про свою несподівано високу кількість глядачів через Reddit.
 • Цей рекордний стрім Fortnite зібрав більше переглядів, ніж усі стрімери на Twitch одночасно, разом узяті.
 • Окрім нових досягнень у Fortnite, PewDiePie також є рекордсменом за кількістю підписників серед неангломовних YouTube-каналів.

5. Найбільша кількість вбивств у Fortnite

Дата: 20 червня 2018 року


Втрати: 48


Гравець: Elemental_Ray


Зброя: Платформа ракетної установки

ᐈ 6 рекордів Fortnite, які підірвуть ваш розум - самі великі 2024

На 20 червня 2018 року було заплановано подію у Fortnite, яка мала показати довгоочікуваний запуск ракети. Гравці звідусіль на деякий час склали зброю в надії побачити запуск, який відбувається раз у житті, у мирі та спокої.

Однак гравець Elemental_Ray подивився на всіх мирних гравців, що зібралися на пандусі біля платформи запуску ракети, і побачив непереборну можливість увійти в історію Fornite. Elemental_Ray вирішив потролити, зламавши частину пандуса, внаслідок чого 48 гравців зірвалися з нього. Цей хід викликав неоднозначну реакцію, але, тим не менш, побив світовий рекорд за кількістю одиночних вбивств.

Чи знаєте ви?

 • Тролейбусний скріншот оригінального підрахунку вбивств був розміщений у Twitter з підписом “Найбільше вбивств в одній грі, яку я провів”.
 • Рекордна кількість вбивств Elemental_Ray стала вірусною в Твіттері, і багато людей скаржилися, що його хід не відповідає духу гри.
 • Перед тим, як стати причиною великої сцени під час запуску ракети в Fortnite, Elemental_Ray мав співвідношення вбивств до смертей 0,47 і коефіцієнт перемог 0,60%.
 • Хтось скаже, що Elemental_Ray отримав швидке правосуддя у вигляді падіння на смерть разом зі своїми жертвами.

6. Найбільший кіберспорт за вартістю грошових призів

Інвестиції Epic Games: $100 млн


Оголошено: 21 травня 2018 року


Сезон: Elemental_Ray


Подія: Чемпіонат світу з Fortnite

ᐈ 6 рекордів Fortnite, які підірвуть ваш розум - самі великі 2024

Компанія Epic Games оголосила про проведення серії турнірів під назвою “Кубок світу з Fortnite”, які будуть організовані на різних фізичних та віддалених майданчиках по всьому світу. Компанія уклала угоду, інвестувавши в неї 100 мільйонів доларів, що зробило Fortnite найбільшим кіберспортивним проектом у світі за вартістю грошових призів. Ігровий сезон 2018-2019 фактично стане першим сезоном змагальної гри Fortnite, а гроші від Epic Games будуть використані для фінансування різноманітних призових фондів турнірів.

Чи знаєте ви?

 • Epic Games заявляє, що, незважаючи на свій вихід у конкурентний кіберспорт, вона прагне “бути більш інклюзивною та зосередженою на радості від гри та перегляду гри”.
 • Призовий фонд у 100 мільйонів доларів США б’є рекорд за кількістю грошей, що присуджуються за рік за один ігровий титул.
 • Компанія Epic Games заявила, що “під час турнірів Кубка світу з Fortnite гра буде зосереджена на соло і дуетах”.