ᐈ 10 найбільших фондів прямих інвестицій у світі – самі великі 2024

Фонди прямих інвестицій, більш офіційно відомі як інвестиційні фонди нерухомості, – це компанії, які володіють та управляють нерухомістю, що приносить дохід. Фонди прямих інвестицій часто інвестують у широкий спектр комерційної нерухомості, починаючи від офісних комплексів і громадських складів і закінчуючи лісовими масивами та торговими центрами. Завдяки широкому спектру інвестиційних можливостей, ці компанії мають багато можливостей накопичити чималі статки.

Отже, наскільки великими можуть стати Фонди прямих інвестицій? Сьогодні ми розглянемо 10 найбільших Фондів прямих інвестицій у світі та дізнаємось про сфери діяльності кожної компанії. У цьому списку ми ранжуватимемо кожен Фонд відповідно до його ринкової капіталізації, або “ринкової капіталізації”, яка є ринковою вартістю його акцій, що перебувають в обігу.

10. Цифровий фонд нерухомості

Ринкова капіталізація: $22,2 млрд


Місцезнаходження штаб-квартири: Каліфорнія


Рік заснування: 2004


Генеральний директор: Р А. Вільям Штайн

ᐈ 10 найбільших фондів прямих інвестицій у світі - самі великі 2024

Цифровий фонд нерухомості вирішила інвестувати в центри обробки даних, що не залежать від операторів зв’язку, а також надавати глобальну мережу пірингових і колокаційних послуг. Компанія очікує подальшого зростання в наступні роки, оскільки ринок дата-центрів продовжує розширюватися.

Чи знаєте ви?

У 2015 році Цифровий фонд нерухомості продала будівлю у Філадельфії, яку раніше придбала у 2005 році за 59 мільйонів доларів. Компанія продала будівлю за набагато більшу ціну – 161 мільйон доларів!

9. Спільноти AvalonBay

Ринкова капіталізація: $23,3 млрд


Розташування штаб-квартири: Вірджинія, США


Рік заснування 1978


Генеральний директор: Тімоті Дж. Нотон

ᐈ 10 найбільших фондів прямих інвестицій у світі - самі великі 2024

Спільноти AvalonBay – це публічний пайовий інвестиційний фонд, який інвестує в квартири, орієнтовані на сектори економіки з високими доходами, володіючи та управляючи понад 77 600 квартирними одиницями. Спільноти AvalonBay пристосовується до зростаючого попиту на багатофункціональне середовище, обираючи локації в безпосередній близькості до зручних товарів.

Чи знаєте ви?

AvalonBay пишається тим, що побудувала і управляє більшою кількістю багатоквартирних орендних житлових комплексів, ніж будь-який з її американських конкурентів, часто обираючи густонаселені райони для нового розширення.

8. Акціонерний капітал “Житлова нерухомість”

Ринкова капіталізація: $23.7 млрд


Розташування штаб-квартири: Іллінойс, США


Рік заснування 1969


Генеральний директор: Девід Нітеркат

ᐈ 10 найбільших фондів прямих інвестицій у світі - самі великі 2024

Акціонерний капітал “Житлова нерухомість” інвестує переважно в квартири і є третім за величиною власником квартир у США. З 2001 року Equity Residential входить до індексу S&P 500, і протягом наступних років кількість квартир, що належать їй, стрімко зросла. Однак нещодавнє зниження попиту на оренду квартир у певних районах призвело до того, що компанія продала низку своїх будівель на Мангеттені.

Чи знаєте ви?

Сем Зелл і Боб Лур’є, засновники Власного житлового фонду, спочатку починали з управління студентськими багатоквартирними будинками.

7. Вайєрхаузер

Ринкова капіталізація: $27,9 млрд


Розташування штаб-квартири: Вашингтон, США


Рік заснування: 1900


Генеральний директор: Дойл Сімонс

ᐈ 10 найбільших фондів прямих інвестицій у світі - самі великі 2024

КомпаніяВайєрхаузер є одним з найбільших у світі приватних власників і менеджерів лісогосподарств, що управляє 12,4 мільйонами акрів лісів у Сполучених Штатах і 14 мільйонами акрів у Канаді. Компанія, безумовно, зросла з моменту свого скромного початку, коли вона володіла лише 364217 гектарів. Вайєрхаузер також виробляє продукцію з деревини і є світовим лідером з продажу пиломатеріалів.

Чи знаєте ви?

Компанія Вайєрхаузер була заснована Фредеріком Вайєрхаузером, іммігрантом з Німеччини, який працював на лісопилці.

6. Еквінікс, Інк.

Ринкова капіталізація: $32.8 млрд


Розташування штаб-квартири: Каліфорнія, США


Рік заснування: 1998


Генеральний директор: Пітер Ван Камп

ᐈ 10 найбільших фондів прямих інвестицій у світі - самі великі 2024

Еквінікс, американська транснаціональна компанія, спеціалізується на послугах, пов’язаних з підключенням до Інтернету. Корпорація утримує мережу колокаційних дата-центрів або “готелів операторів”, де роздрібні клієнти можуть орендувати місце, пропускну здатність і супутнє обладнання. Еквінікс співпрацює з компанією ScienceLogic, яка займається моніторингом гібридної ІТ-інфраструктури, щоб спростити доступ клієнтів до публічної хмари.

Чи знаєте ви?

Компанія Еквінікс, яка вважається лідером галузі в Сінгапурі, інвестувала 85 мільйонів доларів у будівництво четвертого дата-центру в місті.

5. ПроЛогіс

Ринкова капіталізація: $34.1 млрд


Розташування штаб-квартири: Каліфорнія, США


Рік заснування: 1983


Генеральний директор: Хамід Р. Могадам

ᐈ 10 найбільших фондів прямих інвестицій у світі - самі великі 2024

Ця багатонаціональна логістична компанія утворилася в результаті злиття Корпорації нерухомості AMB іПроЛогіс, щоб стати найбільшою компанією в сфері промислової нерухомості в світі. Наразі ПроЛогіс також є найбільшим власником складів та розподільчих центрів, керуючи та розвиваючи близько 3 300 промислових об’єктів у 19 різних країнах.

Чи знаєте ви?

У 2017 році ПроЛогіс шостий рік поспіль отримав нагороду NAREIT “Промисловий лідер у галузі світла”. Компанія вживає численних заходів, щоб зменшити вплив своєї діяльності на навколишнє середовище.

4. Громадське сховище

Ринкова капіталізація: $38.0 млрд


Розташування штаб-квартири: Каліфорнія, США


Рік заснування: 1977


Генеральний директор: Рональд Л. Гавнер-молодший

ᐈ 10 найбільших фондів прямих інвестицій у світі - самі великі 2024

Громадське сховище є найбільшим брендом самозберігання в Америці і володіє більшою кількістю складів для зберігання, ніж будь-яка інша компанія – 44 000-52 000 складів для самозберігання. “Громадське сховище” часто використовується як родоначальник, як і Kleenex, але це окремий бренд, який не охоплює всі публічні компанії, що займаються самозбереженням. Перший клієнт компанії працював у компанії STP Motor Oil і, як повідомляється, зберігав там запасні каністри з мастилом на прохання своєї дружини.

Чи знаєте ви?

У 2017 році Громадське сховище заробила вдвічі більше, ніж наступна за величиною компанія Extra Space Storage.

3. Краун Касл Інтернешнл Корпорейшн

Ринкова капіталізація: $42.5 млрд


Розташування штаб-квартири: Техас, США


Рік заснування: 1994


Генеральний директор: Джей Браун

ᐈ 10 найбільших фондів прямих інвестицій у світі - самі великі 2024

Королівський замок може похвалитися 40 000 веж стільникового зв’язку і приблизно 60 000 маршрутних миль оптоволокна, що робить її найбільшим постачальником спільної комунікаційної інфраструктури в Сполучених Штатах. Королівський замок отримала значну вигоду від постійно зростаючого попиту на мобільні пристрої та бездротовий зв’язок. Компанія впевнена у своєму майбутньому успіху, адже незабаром побутова техніка та автономні автомобілі також стануть цифровими.

Чи знаєте ви?

Краун Касл Інтернешнл Корпорейшн уклала угоди про оренду веж з такими відомими компаніями, як T-Mobile USA та AT&T Mobility.

2. Саймон Проперті Груп

Ринкова капіталізація: $55,2 млрд


Розташування штаб-квартири: Індіана, США


Рік заснування: 1993


Генеральний директор: Девід Е. Саймон

ᐈ 10 найбільших фондів прямих інвестицій у світі - самі великі 2024

Саймон Проперті Груп вважається найбільшим публічним інвестиційним фондом торговельної нерухомості в країні за обсягом доходів, а також найбільшим оператором торговельних центрів у Сполучених Штатах. Ця компанія займається переважно управлінням і розвитком торговельної нерухомості, надаючи такі торгові центри, як Преміум-аутлети Simon і The Mills.

Чи знаєте ви?

Акції Саймон Проперті Груп публічно торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі і вже 5 років поспіль входять до списку Fortune 500.

1. Американська вежа

Ринкова капіталізація: $74.0 млрд


Розташування штаб-квартири: Массачусетс, США


Рік заснування: 1995


Генеральний директор: Джеймс Д. Тейклет, молодший.

ᐈ 10 найбільших фондів прямих інвестицій у світі - самі великі 2024

Американська вежа є найбільшим фондом у світі за ринковою капіталізацією. Вона була створена в 1995 році як підрозділ American Radio Systems, а потім виділилася в самостійну компанію, коли American Radio Systems уклала партнерство з корпорацією CBS. Американська вежа офіційно стала фондом у 2012 році, досягнувши рубежу в 50 000 комунікаційних об’єктів протягом того ж року.

Чи знаєте ви?

Зараз Американська вежа володіє або управляє 170 000 об’єктами і має в штаті 4 752 співробітника. Корпорація має офіси в країнах по всьому світу і протягом останніх кількох років демонструє стабільне зростання доходів.